| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Szczegóły pakowania | klient |
| Czas dostawy | 7 dni |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn do wiertła; 16M |
| Kolor | Dostosowane |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Nazwa produktu | Wiertarka typu Bauer blokująca pręt kelly do palowania |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn do wiertła; 16M |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Nazwa produktu | Wiertarka typu Bauer blokująca pręt kelly do palowania |
| Wniosek | Fundamentowe urządzenia do znudzenia otworów |
| Stosowanie | Budowa znudzonych pali fundamentowych |
|---|---|
| Nazwa produktu | Tarcza Kelly'ego |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 63m² |
| Maksymalna średnica | 3000mm |
| Elementy | 4/5/6 |
| Stosowanie | Przystawka obrotowa do palowania |
|---|---|
| Nazwa produktu | Gwarancja jakości narzędzi do wiercenia w budownictwie Kelly Bar |
| Rodzaj | Blokujące / Cierne / kombinowane |
| Głębokość wiercenia | 40-120m² |
| Średnica wiercenia | 600-3000mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Nazwa produktu | Batony Kelly do zestawu Casagrande Rig |
| Aplikacja | palowanie fundamentów |
| Miejsce pochodzenia | Shandong, Chiny |
|---|---|
| Odpowiednia marka | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Imię | blokujące maszyny budowlane z prętami kelly części wiertnicze, |
| Słowo kluczowe | Blokujący pasek Kelly |
| Szczegóły pakowania | klient |
| Nazwa | Łożysko |
|---|---|
| Materiał | Stali stopowej |
| Aplikacja | Zestawy do palowania Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| Rozmiar | 010 25 400 |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn do wiertła; 16M |
| Kolor | Dostosowane |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Nazwa produktu | sr150 sr200 sr238,sr285 sr405 blokujący pręt kelly Bauer Soilmec IMT XCMG SANY ZOOMLION SANWARD |
| Stosowanie | Otwór do palowania dróg o dużej prędkości |
|---|---|
| Nazwa produktu | OD482 mm Blokada Rock i tarcie Kelly Bar |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 100m |
| Maksymalna średnica | 3000mm |
| Rodzaj blokady | Pełne blokowanie |