| Applicathion | piling rigs for drilling |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Warranty | 5 months |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 24m-118m |
| Max Diammeter | 508mm |
| Lock Type | interlocking |
| Product Name | Drilling Kelly Bar 508/440mm Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Elements | 3/4/5 |
| Drilling Depth | 80M |
| Moment obrotowy | 500 kNM |
| Użycie | Zestaw podłogowy do gromadzenia gruntu Sprzęt do wykonywania dziur |
| Stosowanie | Przystawka narzędzi do wiercenia fundamentów |
|---|---|
| Nazwa produktu | Stół obrotowy Kelly Tuleja Kelly Rod Kelly Bar |
| Głębokość wiercenia | 20-80m |
| Średnica wiercenia | 500-3000mm |
| Marka | Jietaihongli |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn do wiertła; 16M |
| Kolor | Dostosowane, żółte lub dostosowane |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Nazwa produktu | Twarda blokada kelly w stylu Bauer do dolnej rury fundamentowej skalnej |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Stan schorzenie | 100% nowy |
| Rodzaj przetwarzania | Kucie |
| Szczegóły pakowania | klient |
| Czas dostawy | 7 dni |
| Miejsce pochodzenia | Shandong, Chiny |
|---|---|
| Odpowiednia marka | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Nazwa | Duży duży zamek, wyjątkowo wytrzymały stół na klucze, specjalny do rury wiertniczej do twardych skał |
| Szczegóły pakowania | klient |
| Czas dostawy | 7 dni |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn dla wiertarki; 16Mn/35CrMo dla pręta kelly; Q235 dla rury tremie, stali sto |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Nazwa produktu | Bauer styl Kelly bar klient kolor niebieski |
| Application | Bauer Sany XCMG Rotary Drilling Rig |
| Stosowanie | Przystawka narzędzi do wiercenia fundamentów |
|---|---|
| Nazwa produktu | wiertnice do palowania SWDM 160 /200/220/260 z blokadą i ciernymi prętami kelly |
| Średnica wiercenia | 400-2500mm |
| Marka | Jietaihongli |
| Materiał | Q345B, r27SiMn, 35CrMo ze specjalną obróbką cieplną |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał | 16Mn for drilling bit; 16Mn do wiertła; 16Mn/35CrMo for kelly bar; 16Mn/35Cr |
| Kolor | Dostosowane |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Nazwa | Terminal wzmacniający złącze do palowania prętów Kelly otwór wiertniczy obrotowy wiertnica części za |