| Stosowanie | Budowa znudzonych pali fundamentowych |
|---|---|
| Nazwa produktu | Blokujący pasek Kelly |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 32m-150m |
| Maksymalna średnica | 3000mm |
| Rodzaj blokady | Blokowanie |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Nazwa produktu | /Frykcyjna prętka Kelly |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 76m |
| Max Diammeter | 2000mm |
| Lock Type | Frictional |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Użycie | Budowa znudzonego pala fundamentowego |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 77 m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Rodzaj blokady | Cierny |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Interlocking Kelly Bar |
| Drilling Depth | 10-100m |
| Drilling Diammeter | 300-3000mm |
| Advange | Factory |
| Nazwa produktu | Wiertnica obrotowa Kelly Bar |
|---|---|
| Materiał rury | Q345B/16Mn /27SiMn |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 20-100m |
| Maksymalna średnica wiercenia | 400-3000mm |
| Kolor | Dostosowane |
| Użycie | Wykonanie szybkiej drogi |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 120m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Lock Type | Frictional Kelly Bar |
| Material | Q345B |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly box for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| Szczegóły pakowania | Dostosowane |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Kelly box |
| Diameter | 200*200 400*400 |
| material | Carbon Steel |
| Max Drilling depth | 60m |
|---|---|
| Maksymalna średnica | 2500 mm |
| Lock Type | Full Inmterlocking |
| Elementy | 3/4/5 |
| Color | Customized |