| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction equipment |
| Material | Q345B |
| keyword | single wall casing series |
| Kolor | Żółty |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Service | OEM ODM,OEM Serivice |
| name | casing series shoe adapter driver piling rig parts construction machine |
| keyword | piling rig machine parts |
| Application | All the construction sites |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Nazwa produktu | Sprzęt budowlany |
| Material | Alloy steel |
| Słowo kluczowe | seria obudów jednościennych |
| Szczegóły pakowania | Klient wymagany |
| Product Name | Pile Breaker |
|---|---|
| Warranty | 6 months |
| Kolor | Żółty, niebieski, dostosowany, biały |
| Orzecznictwo | ISO9001,CE |
| Material | Steel |
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| Name | Trust Roller |
| material | 40Mn |
| Warranty | 6 months |
| Color | Customized |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder Turgor |
| Słowo kluczowe | Cylinder Turgor |
| for | undercarriage |
| Weight | 40kg |
| Podanie | Budowa |
|---|---|
| Nazwa produktu | SEPARATOR OSADU |
| Gwarancja | 6 miesiąc |
| Maksymalna zdolność przetwarzania błota osiąga | 120m3/h |
| Całkowita zainstalowana moc | 11kw, z czego 15kw pompa błotna jest samoprzydzielona |
| Nazwa produktu | łamacz pali, kruszarka palowa, przecinarka do pali, kruszarka do skał |
|---|---|
| Maksymalny skok siłownika hydraulicznego | 180mm |
| Zakres średnic pala | 1700-1850mm |
| Maksymalny nacisk żerdzi wiertniczej | 690KN |
| Odpowiednia koparka (tony) | 12-50T |
| Nazwa produktu | łamacz pali, kruszarka palowa, przecinarka do pali, kruszarka do skał |
|---|---|
| Maksymalny skok siłownika hydraulicznego | 180mm |
| Zakres średnic pala | 1700-1850mm |
| Maksymalny nacisk żerdzi wiertniczej | 690KN |
| Odpowiednia koparka (tony) | 12-50T |
| Nazwa produktu | łamacz pali, kruszarka palowa, przecinarka do pali, kruszarka do skał |
|---|---|
| Maksymalny skok siłownika hydraulicznego | 180mm |
| Zakres średnic pala | 1700-1850mm |
| Maksymalny nacisk żerdzi wiertniczej | 690KN |
| Odpowiednia koparka (tony) | 12-50T |