| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Nazwa produktu | Części maszyn budowlanych pojedyncza ściana obudowy wiertła wiercone palowanie otwór fundamentowy |
| Słowo kluczowe | Jednościenna seria obudów jednorzędowych z wywierconym stosem |
| Do | znudzony stos |
| Szczegóły pakowania | klient |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Nazwa produktu | Części maszyn budowlanych pojedyncza ściana obudowy wiertła wiercone palowanie otwór fundamentowy |
| Materiał | Q355B |
| Usługa | Producent |
| Aplikacja | mechacenie podkładu |
| Material | steel |
|---|---|
| Brand | Bonfiglioli |
| Warunki | Dobrze. |
| Name | piling rig spare parts Planetary sun gear box reducer |
| Zastosowanie | wiertnica obrotowa z wciągarką główną |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Nazwa produktu | Części do maszyn budowlanych jednościenne obudowy wiertła znudzone palowanie stos otworu fundamentow |
| Material | Q345B |
| Nadmiar | 800-2880 mm |
| Length | 1-6m |
| Material | Q355B |
|---|---|
| Kolor | niestandardowe |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| nazwisko | przewodnik kelly do rotacyjnej wiertarki części zamiennych do maszyny budowlanej części do wiertarki |
| Usage | Construction Structure |
| Zastosowanie | Dowierzanie do fundamentów |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| Brand | Soilmec |
| Type | Core barrel |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | customized |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| material | Large alloy |
|---|---|
| application | foundation pile |
| hardness | 44hrc |
| condition | 100% new |
| Oem | available |
| material | tungsten carbide , 42Crmo |
|---|---|
| application | foundation pile |
| condition | 100% new |
| Oem | available |
| Inny typ | B47K20H, B47K19H, B47K17H, 3050, 3060, 3065 |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction equipment |
| Material | Alloy steel |
| keyword | single wall casing series |
| Szczegóły pakowania | Wymagane przez klienta |