| Nazwa produktu | łamacz pali, kruszarka palowa, przecinarka do pali, kruszarka do skał |
|---|---|
| Maksymalny skok siłownika hydraulicznego | 180mm |
| Zakres średnic pala | 1700-1850mm |
| Maksymalny nacisk żerdzi wiertniczej | 690KN |
| Odpowiednia koparka (tony) | 12-50T |
| baza | KOT 336D |
|---|---|
| Engine | CAT 3126 |
| Modle | soilmec SR40 |
| Depth | 44-55m |
| Średnica wiertła | 1,2m |
| Nazwa | Łożysko |
|---|---|
| Materiał | Stali stopowej |
| Aplikacja | Zestawy do palowania Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| Rozmiar | 124-25-630 |
| Rodzaj | lub zindywidualizowane |
| nazwisko | Łożysko |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | 124-25-630 |
| Type | or Customerized |
| Baza | KOT |
|---|---|
| Silnik | KOT |
| MODUŁ | 280D |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 85m |
| Maksymalna średnica wiercenia | 2500mm |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Tworzywo | Q345B, 35CRMO, 27SIMN, 16 mn do wiercenia; 16mn/35CRMO dla Kelly Bar; Q235 dla rur tremie |
| Kolor | Dostosowane |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo,Wsparcie internetowe,Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą,Us |
| Nazwa produktu | blokujący drążek Kelly'ego do Piling |
| Nazwa | Guma tłumiąca |
|---|---|
| Materiał | Guma |
| Podanie | Zestawy do palowania Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| Rozmiar | 620*500*60 |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Nazwa | Narzędzia wiertnicze łyżka skalna |
|---|---|
| Materiał | Q355C |
| Podanie | Zestawy do palowania Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| Średnica | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Zęby | Zęby pociskowe/wiertła do kamieni, świdry do piasku, świdry rolkowe, płyty grzejne, świdry pilotując |
| Nazwa | Przegub obrotowy |
|---|---|
| Materiał | kuta stal stopowa/35 CrMo ze specjalną obróbką cieplną |
| Rodzaj | 20T 30T 40T 50T |
| Posługiwać się | Piling rid i przystawka Kelly bar |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Nazwać | Talerz na wodę |
|---|---|
| Materiał | Q345 |
| Podanie | Zestawy do palowania Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| Rozmiar | 377 406 470 508 Potrzeba batonika Kelly |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |