| Type | Drilling tools |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Color | customize |
| Oem | available |
| OEM/ODM | Witamy |
| Marka | SoilMec, TEG, Zoomlion, XCMG |
|---|---|
| drill depth | 20-100m |
| Warunki | Wykorzystane |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas,Video technical support,Online support |
| Warunki | Wykorzystane |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig Bauer BG25 |
| Rodzaj mocy | Diesel |
| Warranty | 6 months |
| Nadmiar | 394MM |
| Type | Drills |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | any other colors |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Waga | 13500 kg |
| Rodzaj | Obrotowa maszyna wiertnicza |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Condition | New |
|---|---|
| Weight | 85000kgs |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Materiał | Q355B |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Nazwa | Przewodnik Kelly do obrotowej wiertnicy części zamienne części do maszyn budowlanych wiertnica do pa |
| Szczegóły pakowania | klient |
| Materiał | Q355C |
|---|---|
| Podanie | Narzędzia do wiercenia otworów do palowania |
| Pudełko Kelly'ego | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| Nazwa | Narzędzia wiertnicze Wiadro dzwonowe |
| Szczegóły pakowania | Nagi |
| Name | Used piling rig |
|---|---|
| Głębokość wiercenia | 58000 (mm) |
| Weight | 78T |
| Rodzaj maszyny | SR80C |
| Advantage | High quality and factory prices |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Nazwa produktu | Części do maszyn budowlanych jednościenne obudowy wiertła znudzone palowanie stos otworu fundamentow |
| Material | Q345B |
| Słowo kluczowe | obudowa z pojedynczą ścianą |
| Szczegóły pakowania | Dostosowane |