| Nazwa produktu | Używany zestaw do palowania |
|---|---|
| Brand | CRRC |
| Model | 280 |
| Podwozie samolotu | CAT336D |
| Engine | CAT C9 Elec Injection |
| Name | Damping Spring |
|---|---|
| Material | 60Si2Mn |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT |
| Zalety | Wysoka jakość |
| Height | 480mm |
| Nazwa | Sprężyna tłumiąca |
|---|---|
| Materiał | 60Si2Mn |
| Podanie | Wiertnica rotacyjna Bauer Soilmec Mait IMT |
| Korzyść | Wysoka jakość i ceny fabryczne |
| Wzrost | 410mm |
| Nazwa produktu | Contrete Tremie fajka |
|---|---|
| MATERIAŁ | Q235b |
| Średnica | 8''10''12'' |
| Wniosek | Konstrukcja Contrete Pour |
| Akcesoria | Lej, przyłącza, płyta obrotowa |
| Application | Bore Piling Hole for building |
|---|---|
| Silnik | Kot lub samozwańczy |
| Drilling Depth | 20m-58m |
| Przeciężnik wiercenia | 400mm-2000mm |
| Brand | Soilmec |
| Application | Bore Piling Hole for building |
|---|---|
| Engine | CAT or Selfmade |
| Drilling Depth | 20m-58m |
| Przeciężnik wiercenia | 400mm-2000mm |
| Brand | Soilmec |
| Nazwa | Typ Bauer Przegub obrotowy |
|---|---|
| Materiał | kuta stal stopowa/35 CrMo ze specjalną obróbką cieplną |
| Rodzaj | 25T 30T |
| Łożysko wewnętrzne | SKF (FAG) |
| Podanie | Bauer Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| Nazwa | Typ Bauer Przegub obrotowy |
|---|---|
| Materiał | kuta stal stopowa/35 CrMo ze specjalną obróbką cieplną |
| Rodzaj | 25T 30T |
| Łożysko wewnętrzne | SKF (FAG) |
| Podanie | Bauer Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| Materiał | Q355B+35CrMo+27SiMn |
|---|---|
| Outer Pipe Dimeter | 340mm-580mm |
| Length per section | 13m-18m |
| Drilling Depth | 36m-110m |
| Rated Torque | 120kn.m-400kn.m |
| Features | Non-slip handle, lightweight, durable |
|---|---|
| Application | Foundation Drilling |
| Usage | Tightening and loosening bolts and screws |
| Rig Model | BG24 /BG36/XR220/AF180/SR360 |
| Size | 200*200 |