| Materiał | żeliwo |
|---|---|
| Brand | JIETAIHONGLI |
| Warunki | Dobrze. |
| Name | Pump |
| Zastosowanie | wyposażenie |
| Name | Used piling rig |
|---|---|
| Drilling depth | 85 |
| Weight | 55T |
| Machine type | CAT336D |
| Zalety | Wysoka jakość i ceny fabryczne |
| Suitable brand | bauer, soilmec, liebherr, mait, tescar, imt, abi, sany, |
|---|---|
| nazwisko | Kierowca obudowy |
| material | Alloy steel |
| Warranty | 6 months |
| Color | Customized |
| Bolts number | 8-16 |
|---|---|
| Product name | casing |
| Material | Q345B |
| OD | OD1300mm |
| Length | 3m |
| Thickness | 40mm |
|---|---|
| Nazwa produktu | chronić obudowę |
| Material | Q345B |
| Nadmiar | OD2000 mm |
| Length | 1800mm |
| Bolts number | 8-16 |
|---|---|
| Product name | surface casing |
| Material | Q345B |
| OD | OD1200/1120mm |
| Length | 2m |
| Nazwa | płaska technika |
|---|---|
| podanie | fundament palowania |
| materiał | Stal węglowa, węglik wolframu, 42CrMo |
| Typ procesu | Kucie |
| Zęby | Zęby glebowe BFZ80, zęby glebowe BFZ72, zęby bauer BFZ72 |
| Nazwa | płaska technika |
|---|---|
| Podanie | fundament palowania |
| Materiał | Stal węglowa, węglik wolframu, 42CrMo |
| Zęby | Zęby glebowe BFZ80, zęby glebowe BFZ72, zęby bauer BFZ72 |
| Materiał korpusu | 42CrMo + węglik wolframu |
| Nazwa produktu | Używane urządzenie do palowania |
|---|---|
| Marka | CRRC |
| Model | 280 |
| Podwozie samolotu | CAT336D |
| Silnik | CAT C-9 Wtrysk elektryczny |
| Nazwa produktu | Używane urządzenie do palowania |
|---|---|
| Marka | CRRC |
| Model | 280 |
| Podwozie samolotu | CAT336D |
| Silnik | CAT C-9 Wtrysk elektryczny |