| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Material | 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | Pulley wheel piling rig bore hole rotary drilling rig construction machine spares upper mast |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Material | 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
| Kolor | niestandardowe |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo,Wsparcie internetowe,Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą,Us |
| Name | Key board for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig rotary head accessories |
| Nazwa | Używane urządzenie do palowania |
|---|---|
| Głębokość wiercenia | 58000(MM) |
| Waga | 78T |
| Typ maszyny | SR80C |
| Korzyść | Wysoka jakość i ceny fabryczne |
| Application | Foundation Drilling Hole Equipment |
|---|---|
| Silnik | Weichai |
| Max Drilling Depth | 62M |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| Brand | Zoomlion |
| Rodzaj | Beczka rdzeniowa |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | Yellow |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Type | Rock bucket |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | orange |
| OEM | Dostępne |
| Oem/odm | Welcome |
| Type | Rock bucket |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | black |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Materiał | żeliwo |
|---|---|
| application | machinery |
| Ciśnienie nominalne | 31,5 MPa |
| Oem | available |
| warstwa aplikacji | Gleba, ziemia, skała, glina, błoto itp. |
| Type | Rock auger |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Kolor | czarny |
| OEM | Dostępne |
| Oem/odm | Welcome |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Nazwa produktu | Prosty świder |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 70m |
| Nadmiar | 1600 mm |
| Teeth Number | 6 |