| Materiał | Q355C |
|---|---|
| Pudełko Kelly'ego | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| Nazwa | Wiertnica obrotowa Wiercenie fundamentowe Wiercenie Belling Bucket do maszyn do palowania zwiększyć |
| Funkcja | ustawić głębokość wiercenia i dokręcić |
| Szczegóły pakowania | klient |
| Podanie | Otwór wiercący fundament |
|---|---|
| Silnik | KOT |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 50M |
| Maksymalna średnica wiercenia | 1500mm |
| Marka | Soilmec |
| Nazwa | Sprężyna tłumiąca |
|---|---|
| Materiał | 60Si2Mn |
| Podanie | Wiertnica rotacyjna Bauer Soilmec Mait IMT |
| Korzyść | Wysoka jakość i ceny fabryczne |
| Wzrost | 480mm |
| Nazwa | Narzędzia do wiercenia |
|---|---|
| Materiał | Q355C |
| Średnica | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Podanie | Zestawy do palowania Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| Zęby | bity skalne / bity do piasku / bity do wałków / płyty kuchenne / bity pilota |
| Rodzaj | Wiertła |
|---|---|
| Pakiet | Obudowa |
| Liczba kawałków | 1 |
| Materiał | wysokiej jakości stal węglowa |
| Rozmiar pudełka Kelly'ego | Opcjonalnie, 200x200mm, 150x150mm lub 130x130mm itp. |
| Rodzaj | Wiertła |
|---|---|
| Pakiet | Obudowa |
| Liczba kawałków | 1 |
| Materiał | wysokiej jakości stal węglowa |
| Rozmiar pudełka Kelly'ego | Opcjonalnie, 200x200mm, 150x150mm lub 130x130mm itp. |
| nazwisko | Wiernik B47K Typ |
|---|---|
| Tip Material | tungsten carbide |
| Zastosowanie | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane platformy gruntowe Kelly Bar |
| Hardness | Max 1000Mpa |
| Teeth | Bullet teeth/rock bits, sand bits, roller bits, hobs, pilot bits |
| Application | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| Maksymalny średnik wiercenia | 1500 mm |
| Brand | Soilmec |
| Wniosek | Otwór wiercący fundament |
|---|---|
| Silnik | KOT |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 50M |
| Maksymalna średnica wiercenia | 1500mm |
| Marka | Soilmec |
| Application | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| Maksymalny średnik wiercenia | 1500 mm |
| Brand | Soilmec |