| Odpowiednia marka | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| nazwisko | Pompa |
| material | CAST IRON |
| Warranty | 6 months |
| Color | Customized |
| Material | cast iron |
|---|---|
| Marka | Rexroth |
| condition | Good |
| nazwisko | części zamienne do palowania Planetarny reduktor przekładni słonecznej |
| Application | main winch rotary drilling rig |
| Nazwa | Sprężyna tłumiąca |
|---|---|
| Materiał | 60Si2Mn |
| Podanie | Wiertnica rotacyjna Bauer Soilmec Mait IMT |
| Korzyść | Wysoka jakość i ceny fabryczne |
| Wzrost | 480mm |
| Dobre imię | Zęby pocisku |
|---|---|
| Raport z testu maszyn | Wiertło ze stopu |
| Materiał | 40Cr |
| Podanie | świder do skał / łyżka do skał |
| Rodzaj | Płaskie zęby i zęby kuliste, świder rolkowy |
| Nazwa | Sprężyna tłumiąca |
|---|---|
| Waga | 70 kg |
| Materiał | 60Si2Mn |
| Korzyść | Wysoka jakość i ceny fabryczne |
| Wzrost | 410mm |
| Nazwa | Sprężyna tłumiąca |
|---|---|
| Materiał | 60Si2Mn |
| Wzrost | 410mm |
| Waga | 70 kg |
| Podanie | Wiertnica rotacyjna Bauer Soilmec Mait IMT |
| Warunki | Wykorzystane |
|---|---|
| Weight | 48T |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power type | Diesel |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| Brand | Soilmec |
| Nazwa | Technologia rockowa C31 |
|---|---|
| Materiał końcówki | węglik wolframu |
| Podanie | Wiertarka wiertnicza do łyżki |
| Typ procesu | Kucie |
| Zęby | Zęby pociskowe/wiertła do kamieni, świdry do piasku, świdry rolkowe, płyty grzejne, świdry pilotując |
| Nazwa | wiertło do skały |
|---|---|
| Materiał końcówki | węglik wolframu |
| Podanie | Wiertarka wiertnicza do łyżki |
| Typ procesu | Kucie |
| Zęby | Zęby pociskowe/wiertła do kamieni, świdry do piasku, świdry rolkowe, płyty grzejne, świdry pilotując |