| Zastosowanie | Podkładowy sprzęt do otworu |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| Maksymalny średnik wiercenia | 1500 mm |
| Brand | Soilmec |
| Rodzaj | Wiertła |
|---|---|
| Nazwa | Łyżka ślimakowa |
| Kolor | Konfigurowalne kolory |
| Liczba kawałków | 1 |
| Materiał | wysokiej jakości stal węglowa |
| Application | Foundation Drilling Hole Machine |
|---|---|
| Silnik | CAT |
| Drilling Depth | 20m-75m |
| Przeciężnik wiercenia | 400 mm-2500 mm |
| Brand | CRRC |
| Zastosowanie | Dowierzanie do fundamentów |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| Marka | Soilmec |
| Application | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 60m |
| Max Drilling Diammeter | 1600mm |
| Marka | Soilmec |
| Application | Foundation Drilling Hole Equipment |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 60M |
| Max Drilling Diammeter | 2000mm |
| Brand | Soilmec |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Materiał | 16 mn do wiercenia; 16mn/35CRMO dla Kelly Bar; Q235 dla rur tremie |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | Rotary head sleeve booshfor rotary drilling rig construction machine parts piling rig rotary head accessories |
| Nazwa | Narzędzia do wiercenia |
|---|---|
| Materiał | Q355C |
| Aplikacja | Zestawy do palowania Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| Pudełko Kelly'ego | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| nazwisko | narzędzia wiertnicze |
|---|---|
| Material | Q355C |
| Zastosowanie | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane platformy gruntowe Kelly Bar |
| Kelly Box | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Nazwa | Używane urządzenie do palowania |
|---|---|
| Głębokość wiercenia | 30-60 |
| Waga | 50T |
| Typ maszyny | XR220 |
| Korzyść | Wysoka jakość i ceny fabryczne |