| Materiał | Q355C |
|---|---|
| Podanie | Narzędzia do wiercenia otworów do palowania Rozwiń do dużej średnicy |
| Pudełko Kelly'ego | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| Nazwa | Narzędzia wiertnicze Lufa rdzeniowa Z zębami kulistymi |
| Szczegóły pakowania | Nagi |
| Nazwa | Technologia rockowa C31 |
|---|---|
| Materiał końcówki | węglik wolframu |
| Podanie | Wiertarka wiertnicza do łyżki |
| Typ procesu | Kucie |
| Zęby | Zęby pociskowe/wiertła do kamieni, świdry do piasku, świdry rolkowe, płyty grzejne, świdry pilotując |
| Application | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 60M |
| Max Drilling Diammeter | 1600mm |
| Marka | Soilmec |
| Zastosowanie | Podkładowy sprzęt do otworu |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 55m |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| Brand | IMT |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Nazwa produktu | świder stożkowy |
| Max Drilling depth | 76m |
| Nadmiar | 600-1500mm |
| Teeth Number | 10-31 |
| material | tungsten carbide , 42Crmo |
|---|---|
| application | foundation pile |
| Twardość | HRC43-47 |
| condition | 100% new |
| Oem | available |
| material | tungsten carbide , 42Crmo |
|---|---|
| application | foundation pile |
| hardness | 55hrc |
| Warunki | 100% nowy |
| Oem | available |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| application | foundation pile |
| hardness | HRA40 |
| condition | 100% new |
| Oem | available |
| material | 42Crmo |
|---|---|
| application | foundation pile |
| Twardość | 43hrc |
| condition | 100% new |
| Oem | available |
| material | 42Crmo |
|---|---|
| application | foundation pile |
| Oem | available |
| other type | 3050, 3060, 3065 |
| Szczegóły pakowania | eksportowany standardowy pakiet, drewniana skrzynka |