| Stosowanie | Przystawka obrotowa do palowania |
|---|---|
| Nazwa produktu | Teleskopowa blokująca wiertnica obrotowa Kelly Rod Kelly Bar |
| Głębokość wiercenia | 20-100m |
| Średnica wiercenia | 400-3000mm |
| Wniosek | Wiercenie w skałach, palenie fundamentów dużego kalibru |
| Stosowanie | Przystawka obrotowa do palowania |
|---|---|
| Nazwa produktu | Pręt Kelly OD440mm |
| Głębokość wiercenia | 10-100m |
| Średnica wiercenia | 300-3000mm |
| Przewaga | Fabryka |
| Szczegóły pakowania | spieniona folia z tworzywa sztucznego, |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T, L/C |
| Możliwość Supply | 150 |
| Miejsce pochodzenia | ShanDong, Chiny |
| Nazwa handlowa | JTHL |
| Szczegóły pakowania | przez folię PE |
|---|---|
| Zasady płatności | Western Union, MoneyGram, T/T, akredytywy, |
| Możliwość Supply | 5 ZESTAWÓW/TYGODNIE |
| Miejsce pochodzenia | miasto shouguang, shandong, chiny |
| Name | Bauer Type Swivel joint |
|---|---|
| Material | forged alloy steel/35 CrMo With special heat treatment |
| Rodzaj | 25T 30T |
| Inner Bearing | SKF,FAG |
| Application | Bauer Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| name | friction kelly bar drilling |
| keyword | friction kelly bar drilling |
| Szczegóły pakowania | klient |
| Type | interlocking or friction kelly bar |
|---|---|
| Procuct Name | Mechanical Lock Type Drilling kelly Bar |
| Głębokość wiercenia | 10-60m |
| Number Of Sections | 3-6sections |
| Rodzaj przetwarzania | Gorące leczenie i kucie |
| Użycie | Budowa znudzonego pala fundamentowego |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar OD440mm |
| Drilling Depth | 10-100m |
| Przeciężnik wiercenia | 300-3000 mm |
| Advange | Factory |
| Miejsce pochodzenia | Shandong, Chiny |
|---|---|
| Odpowiednia marka | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Imię | sprzęt wiertniczy bauer kelly bar wiertnicy |
| Słowo kluczowe | sprzęt do wiercenia prętów Kelly |
| Szczegóły pakowania | klient |