| Stosowanie | Narzędzia do wiercenia fundamentów |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Narzędzia do wiercenia fundamentów Kelly Bar 4X13m do sprzętu wiertniczego Soilmec SR60 / SR40 / SR5 |
| Rodzaj | Blokujące / Cierne |
| Głębokość wiercenia | 20-120m |
| Użycie | Otwór w fundamencie |
|---|---|
| Product Name | Foundation Engineering Drilling Machine Interlocking And Frictional Rotary Drilling Rig Kelly Bar 4x15m |
| Type | Interlocking / Frictional/combined |
| Głębokość wiercenia | 40-120 m |
| Drilling Diammeter | 600-3000mm |
| Stosowanie | Otwór wiercący fundament |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Blokujący pręt Kelly i pręt cierny Kelly do wiercenia w piasku / żwirze / skale |
| Rodzaj | Blokujące / Cierne |
| Głębokość wiercenia | 20-120m |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Construction Drilling Tools Quality Guarantee Kelly Bar |
| Type | Interlocking / Frictional/combined |
| Drilling Depth | 40-120m |
| Drilling Diammeter | 600-3000mm |
| Nazwa | kwadratowy batonik kelly |
|---|---|
| Materiał | Q345B |
| Stosowanie | Fundament palowy Wiercenie |
| Sekcje | 1-3 |
| Marka platformy | hitachi kobelco |
| Użycie | Przymocowanie do obrotowej platformy do gromadzenia |
|---|---|
| Product Name | Kelly Bar 419/4/36m |
| Type | Interlocking / Frictional/combined |
| Drilling Depth | 30-110m |
| Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Deep Foundation Kelly Bar |
| Rodzaj | Włączenie włącza/włącza tarcia/włącza łącza |
| Drilling Depth | 30-110m |
| Przeciężnik wiercenia | 400-3000 mm |
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn |
|---|---|
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
| Głębokość wiercenia | 20-120m |
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka na gorąco i kucie |
| Stosowanie | Otwór na pal fundamentowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Wiertarka fundamentowa Blokująca i obrotowa wiertnica obrotowa Kelly Bar 4x15m |
| Rodzaj | Blokujące / Cierne / kombinowane |
| Głębokość wiercenia | 40-120m² |
| Średnica wiercenia | 600-3000mm |
| Użycie | Przymocowanie do obrotowej platformy do gromadzenia |
|---|---|
| Product Name | Construction Drilling Tools Quality Guarantee Kelly Bar |
| Rodzaj | Włączenie włącza/włącza tarcia/włącza łącza |
| Drilling Depth | 40-120m |
| Drilling Diammeter | 600-3000mm |