| Stosowanie | Fundament Przystawka do narzędzi wiertniczych |
|---|---|
| Nazwa produktu | Stół obrotowy Kelly Tuleja Kelly Rod Kelly Bar |
| Maksymalna średnica wiercenia | 2500mm |
| Marka | Jietaihongli |
| Materiał | Q345B, r27SiMn, 35CrMo ze specjalną obróbką cieplną |
| name | drilling kelly bar |
|---|---|
| brand | customized |
| delivery time | 7days for 5set kelly bar |
| price | we are factory for kelly bar |
| color | customized |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn dla wiertarki; 16Mn/35CrMo dla pręta kelly; Q235 dla rury tremie, stali sto |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo,Wsparcie internetowe,Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą,Us |
| Condition | 100%new |
| Name | Bauer style kelly bar customer color blue |
| Miejsce pochodzenia | Shandong, Chiny |
|---|---|
| Odpowiednia marka | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Imię | części zamienne do wiertnicy obrotowej wiercenie pręta Kelly do obrotowego wiertnicy do palowania |
| Słowo kluczowe | kelly bar do palowania |
| Szczegóły pakowania | klient |
| Aplikacja | Do palownic do wiercenia w gęstym piasku, żwirze i skale |
|---|---|
| Sekcje Kelly | Batonik Kelly 3-5 sekcji |
| Rodzaj | Blokujący / tarcia / łączony pasek kelly |
| Odpowiednie przypony | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr, Casagrande i nie tylko... |
| Korzyść | Wysoka jakość i ceny fabryczne, sześciokluczowa konstrukcja i części z importowanym materiałem |
| Stosowanie | Budowa otworów wiertniczych do palowania |
|---|---|
| Nazwa produktu | Kelly Bar |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 40m |
| Maksymalna średnica | 2000mm |
| Rodzaj blokady | Blokujące i tarcia |
| Stosowanie | Narzędzia do wiercenia fundamentów |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Narzędzia do wiercenia fundamentów Kelly Bar 4X13m do sprzętu wiertniczego Soilmec SR60 / SR40 / SR5 |
| Rodzaj | Blokujące / Cierne |
| Głębokość wiercenia | 20-120m |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| Kolor | Dostosowany, żółty lub dostosowany |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas |
| Application | Bauer Sany XCMG Rotary Drilling Rig,Rock drilling |
| Usage | Foundation Pile Hole |
|---|---|
| Product Name | Foundation Engineering Drilling Machine Interlocking And Frictional Rotary Drilling Rig Kelly Bar 4x15m |
| Type | Interlocking / Frictional/combined |
| Głębokość wiercenia | 40-120 m |
| Przeciężnik wiercenia | 600-3000 mm |
| Użycie | Przymocowanie do obrotowej platformy do gromadzenia |
|---|---|
| Product Name | Customized Drilling Tools Piling Rig Attachment Kelly Rod Kelly Bar BG28 OD419x4x19m |
| Rodzaj | Włączenie włącza/włącza tarcia/włącza łącza |
| Drilling Depth | 10-71m |
| Przeciężnik wiercenia | 400-3000 mm |