| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Square kelly bar |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 77 m |
| Max Diammeter | 2000mm |
| Rodzaj blokady | Square Kelly Bar |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking kelly bar |
| Max Drilling depth | 70m |
| Max Diammeter | 1500mm |
| Lock Type | interlocking kelly bar |
| Nazwa produktu | OD355 x4 x9m blokujący bar Kelly |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 31.5M |
| Max Torque | 150kNm |
| Element | 4 |
| The First Section Length | 9m |
| Stosowanie | Otwór do palowania dróg o dużej prędkości |
|---|---|
| Nazwa produktu | OD406mm Blokowanie skał i tarcie Kelly Bar |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 60m |
| Maksymalna średnica | 2500mm |
| Rodzaj blokady | Pełne blokowanie |
| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Sekcje Kelly | Kelly Bar 3-5 sekcji |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Odpowiednie urządzenia | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr, Casagrande i więcej... |
| Szczegóły pakowania | Opcje opakowania: Standardowe opakowanie i wysyłka: paleta z folią z tworzywa sztucznego |
| Stosowanie | Budowa znudzonych pali fundamentowych |
|---|---|
| Nazwa produktu | Blokujący pasek Kelly |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 77m² |
| Maksymalna średnica | 2900mm |
| Rodzaj blokady | Blokowanie |
| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-5 sections |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Odpowiednie urządzenia | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr, Casagrande i więcej... |
| Lokalizacja usługi lokalnej | Filipiny |
| Nazwa towaru | Blokujący pasek Kelly |
|---|---|
| Stosowanie | sprzęt do wierceń fundamentowych sapres |
| Długość | 8-25m |
| Sekcje | 3-41 |
| Materiał rury | Rura ze stali stopowej bez szwu, pręt ze stali stopowej bez szwu kelly |
| Usage | Foundation Pile Hole |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Product Name | Rotary Piling Rig Attachment Drilling Tools Kelly Rod BG36 OD419 X4X17m For Rock Layer |
| Rodzaj | Blokowanie / tarcie |
| Głębokość wiercenia | 20-120m |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Nazwa produktu | Załącznik sprzętu do wiercenia i nudnego Kelly B250 4x15m Blockplock & Cerrictional |
| Drilling Depth | 10-71m |
| Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Torque | 200kNm |