| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn do wiertła; 16M |
| Kolor | Dostosowane |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Nazwa produktu | Wiertarka typu Bauer blokująca pręt kelly do palowania |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn do wiertła; 16M |
| Kolor | Dostosowane |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Nazwa produktu | Wiertarka typu Bauer blokująca pręt kelly do palowania |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn do wiertła; 16M |
| Kolor | Dostosowane |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Nazwa produktu | Wiertarka typu Bauer blokująca pręt kelly do palowania |
| Tworzywo | Q345B,16Mn do wiertła; 16Mn/35CrMo dla pręta Kelly’ego; Q235 do rury Tremie |
|---|---|
| Nazwa produktu | BG36 Części wiertnicy obrotowej Narzędzie do wiercenia Kelly Bar |
| Aplikacja | palowanie fundamentów |
| Typ | lub Zindywidualizowany, blokujący lub cierny drążek Kelly'ego |
| Głębokość wiercenia | 24-75 m |
| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Sekcje Kelly | Kelly Bar 3-5 sekcji |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Zalety | Wysokiej jakości ceny i fabryczne, sześciokształtne konstrukcje i części z importowanym materiałem |
| Aplikacja | Do palownic do wiercenia w gęstym piasku, żwirze i skale |
|---|---|
| Sekcje Kelly | Batonik Kelly 3-5 sekcji |
| Rodzaj | Blokujący / tarcia / łączony pasek kelly |
| Odpowiednie przypony | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr, Casagrande i nie tylko... |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn do wiertła; 16M |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Nazwa produktu | Wiertarka typu Bauer blokująca pręt kelly do palowania |
| Wniosek | Fundamentowe urządzenia do znudzenia otworów |
| Stosowanie | Stos fundamentowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Tarcza Kelly'ego |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 101m |
| Maksymalna średnica | 3000mm |
| Rodzaj blokady | Cierny |
| Nazwa produktu | Kwadratowy bar Kelly |
|---|---|
| Element | 3 |
| Długość pierwszego odcinka | 9m |
| Gwarancja | 1 rok, 6 miesięcy |
| Podanie | maszyna do kopania otworów, palenie fundamentów dużego kalibru |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn do wiertła; 16M |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Nazwa produktu | Wiertarka typu Bauer blokująca pręt kelly do palowania |
| Wniosek | Fundamentowe urządzenia do znudzenia otworów |