| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn do wiertła; 16M |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Nazwa produktu | Wiertarka typu Bauer blokująca pręt kelly do palowania |
| Wniosek | Fundamentowe urządzenia do znudzenia otworów |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn do wiertła; 16M |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Stosowanie | Bauer ,Soilmec IMT Mait Casagrande Liebherr ,,, |
| Rozmiar pudełka Kelly | 130*130mm,150*150mm,200*200mm,250*250mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn do wiertła; 16M |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Nazwa produktu | Wiertarka typu Bauer blokująca pręt kelly do palowania |
| Wniosek | Fundamentowe urządzenia do znudzenia otworów |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn do wiertła; 16M |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Nazwa produktu | Wiertarka typu Bauer blokująca pręt kelly do palowania |
| Wniosek | Fundamentowe urządzenia do znudzenia otworów |
| Stosowanie | Budowa znudzonych pali fundamentowych |
|---|---|
| Nazwa produktu | Tarcza Kelly'ego |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 63m² |
| Maksymalna średnica | 3000mm |
| Rodzaj blokady | Cierny |
| Stosowanie | Stos fundamentowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Tarcza Kelly'ego |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 89m |
| Maksymalna średnica | 3000mm |
| Rodzaj blokady | Cierny |
| Stosowanie | Stos fundamentowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Tarcza Kelly'ego |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 40m |
| Maksymalna średnica | 2500mm |
| Rodzaj blokady | Cierny |
| Stosowanie | Stos fundamentowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Tarcza Kelly'ego |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 40m |
| Maksymalna średnica | 2500mm |
| Rodzaj blokady | Cierny |
| Aplikacja | Do palownic do wiercenia w gęstym piasku, żwirze i skale |
|---|---|
| Sekcje Kelly | Batonik Kelly 3-5 sekcji |
| Rodzaj | Blokujący / tarcia / łączony pasek kelly |
| Odpowiednie przypony | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr, Casagrande i nie tylko... |
| Korzyść | Wysoka jakość i ceny fabryczne, sześciokluczowa konstrukcja i części z importowanym materiałem |
| Usage | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Nazwa produktu | Blokowanie Kelly Bar & Criction Kelly Bar do wiertła piasku / żwiru / warstwy skalnej |
| Rodzaj | Blokowanie / tarcie |
| Drilling depth | 20-120m |