| Type | interlocking / friction kelly bar/combined kelly bar |
|---|---|
| Procuct Name | Interlocking Kelly Bar Rotary Drilling Rig Kelly Bar OD470x4x17m |
| Głębokość wiercenia | 30-110m |
| Liczba sekcji | 3-6 Sekcje |
| Color | Customized |
| Stosowanie | Otwór na pal fundamentowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Tarcie Kelly Bar |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 10-120m |
| Maksymalna średnica | 500-3000mm |
| Rodzaj blokady | Cierny |
| Stosowanie | Budowa znudzonych pali fundamentowych |
|---|---|
| Nazwa produktu | Tarcza Kelly'ego |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 83m |
| Maksymalna średnica | 3000mm |
| Rodzaj blokady | Cierny |
| Stosowanie | Stos fundamentowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Tarcza Kelly'ego |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 63m² |
| Maksymalna średnica | 3000mm |
| Rodzaj blokady | Cierny |
| Usage | Foundation Pile Hole |
|---|---|
| Nazwa produktu | Fundament inżynierii wiertniczej maszyny wiertniczej z wzajemnym połączeniem i tarciem |
| Type | Interlocking / Frictional/combined |
| Drilling Depth | 40-120m |
| Drilling Diammeter | 600-3000mm |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Nazwa produktu | Obrotowa wiertarka Kelly Bar OD440mm |
| Drilling Depth | 10-100m |
| Przeciężnik wiercenia | 300-3000 mm |
| Advange | Factory |
| Stosowanie | Przystawka obrotowa do palowania |
|---|---|
| Nazwa produktu | Gwarancja jakości narzędzi do wiercenia w budownictwie Kelly Bar |
| Rodzaj | Blokujące / Cierne / kombinowane |
| Głębokość wiercenia | 40-120m² |
| Średnica wiercenia | 600-3000mm |
| Usage | Foundation Construction Equipment Spares |
|---|---|
| Nazwa produktu | Obrotowa wiertarka Kelly Bar OD440mm |
| Drilling Depth | 20-100m |
| Przeciężnik wiercenia | 500-3000 mm |
| Torque | 100-500kNm |
| Stosowanie | stos fundamentowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Tarcie Kelly Bar |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 69m |
| Maksymalna średnica | 1500mm |
| Rodzaj blokady | Cierny |
| Name | Bearing |
|---|---|
| Materiał | Stali stopowych |
| Zastosowanie | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane platformy gruntowe Kelly Bar |
| Size | OD200-2000mm |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |