| Materiały | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn dla wiertarki; 16Mn/35CrMo dla pręta kelly; Q235 dla rury tremie, stal s |
|---|---|
| Warranty | 1 year |
| Color | Customized, Yellow or customized, Gray, Yellow kelly bar, yellow or other |
| Application | Bauer Sany XCMG Rotary Drilling Rig, Rock drilling, post hole digging machine, underground mining teeth, Large caliber pile foundation pilling |
| Condition | 100%new, New, 100% new kelly bar |
| Product Name | Drilling Rig Kelly Bar Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| The First Section Diammeter | 440mm |
| Max Drilling Depth | 80M |
| Torque | 400kNm |
| Usage | Pile foundation Drilling Hole Equipment Spares |
| Stosowanie | Otwór do palowania dróg o dużej prędkości |
|---|---|
| Nazwa produktu | OD482 mm Blokada Rock i tarcie Kelly Bar |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 100m |
| Maksymalna średnica | 3000mm |
| Rodzaj blokady | Pełne blokowanie |
| Stosowanie | Otwór do palowania |
|---|---|
| Nazwa produktu | Blokujący pasek Kelly |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 30m |
| Maksymalna średnica | 1500mm |
| Rodzaj blokady | Interlocking |
| Nazwa | Bauer typ Kelly Box 200*200 |
|---|---|
| Materiał | 35CrMo ze specjalną obróbką cieplną |
| Podanie | Wiertnica rotacyjna Bauer Soilmec Mait IMT SR XR |
| Korzyść | Wysoka jakość i ceny fabryczne |
| Kolor | Dostosowane |
| Nazwa | Złącze końcowe |
|---|---|
| Materiał | 35CrMo |
| Podanie | Zestawy do palowania Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| Rozmiar | 355 406 470 508 Potrzeba batonika Kelly |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn do wiertła; 16M |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Nazwa produktu | Wiertarka typu Bauer blokująca pręt kelly do palowania |
| Wniosek | Wiertnica rotacyjna Bauer Sany XCMG, wiercenie w skałach |
| Warranty | 1year,unavailable, |
|---|---|
| Kolor | niestandardowe |
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe, Alloy steel |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo |
| Product name | Unicorn drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Ba |
| Gwarancja | 1 Year, niedostępny, |
|---|---|
| Color | customized |
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe, Alloy steel |
| After-sales service provided | Video technical support |
| Product name | Unicorn drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Ba |
| Warranty | 1year,unavailable, |
|---|---|
| Kolor | niestandardowe |
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe, Alloy steel |
| After-sales service provided | Video technical support |
| Product name | Unicorn drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Ba |