| Product Name | Drill Machine Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Drilling Depth | 60M |
| Przeciężnik wiercenia | 2500 mm |
| Application | Rock drilling,Large caliber pile foundation pilling |
| Szczegóły pakowania | Pakowane w stalową paletę i folię aluminiową |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
|---|---|
| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
| Material | Seamless Steel Tube |
| Abrasion resistance | Very High |
| Rodzaj blokady | Multi-interlock |
| Nazwa produktu | Multi Block Rotary Wierganie Rig Kelly Bar |
|---|---|
| Tube Material | Q345B/16Mn /27SiMn |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 20-100m |
| Max Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Color | Customized |
| Product Name | Jietaihongli Kelly Bar |
|---|---|
| Tube Material | High Quality Seamless Steel Tube |
| Max Drilling Depth | 58.5M |
| Max. moment obrotowy | 260NMM |
| Usage | Rotary Piling Drilling Hole Rig Spares Kelly Bar |
| Product Name | OD406 x4 x16.5m Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 61.5M |
| Max. moment obrotowy | 200 kNm |
| Element | 4 |
| Pierwsza długość sekcji | 16,5m |
| Stosowanie | Wiercenie wiertnicy obrotowej |
|---|---|
| Nazwa produktu | OD394mm Blokowanie skał i tarcie Kelly Bar |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 40m |
| Maksymalna średnica | 1500mm |
| Typ rury | Okrągła stalowa rura Sealmess |
| Stosowanie | Otwór do palowania dróg o dużej prędkości |
|---|---|
| Nazwa produktu | OD419mm Blokada Rock i tarcie Kelly Bar |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 50m |
| Maksymalna średnica | 2500mm |
| Typ rury | Okrągła stalowa rura Sealmess |
| Stosowanie | Otwór do palowania dróg o dużej prędkości |
|---|---|
| Nazwa produktu | OD406mm Blokowanie skał i tarcie Kelly Bar |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 70m |
| Maksymalna średnica | 3000mm |
| Rodzaj blokady | Pełne blokowanie |
| Stosowanie | Budowa otworów wiertniczych do palowania |
|---|---|
| Nazwa produktu | Kelly Bar |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 40m |
| Maksymalna średnica | 2000mm |
| Rodzaj blokady | Blokujące i tarcia |
| Stosowanie | Stos fundamentowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Tarcie Kelly Bar |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 51,5m² |
| Maksymalna średnica | 3000mm |
| Rodzaj blokady | Cierny |