| Stosowanie | Stos fundamentowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Tarcie Kelly Bar |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 101m |
| Maksymalna średnica | 3000mm |
| Rodzaj blokady | Cierny |
| Stosowanie | Znudzona budowa stosu |
|---|---|
| Nazwa produktu | Tarcie Kelly Bar |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 54m² |
| Maksymalna średnica | 1500mm |
| Rodzaj blokady | Cierny |
| Stosowanie | Budowa znudzonych pali fundamentowych |
|---|---|
| Nazwa produktu | Tarcza Kelly'ego |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 32m-150m |
| Maksymalna średnica | 3000mm |
| Rodzaj blokady | Cierny |
| Stosowanie | Budowa znudzonych pali fundamentowych |
|---|---|
| Nazwa produktu | Tarcza Kelly'ego |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 86m |
| Maksymalna średnica | 3000mm |
| Rodzaj blokady | Cierny |
| Stosowanie | Budowa znudzonych pali fundamentowych |
|---|---|
| Nazwa produktu | Tarcza Kelly'ego |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 69m |
| Maksymalna średnica | 3000mm |
| Rodzaj blokady | Cierny |
| Product Name | Friction Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 70m |
| Max. moment obrotowy | 280kNm |
| Element | 4 |
| The First Section Length | 16m |
| Name | Terminal Joint |
|---|---|
| Material | 35CrMo |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | 355 406 470 508 kelly bar need |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn do wiertła; 16M |
| Kolor | Dostosowane |
| Aplikacja | Wiertnica rotacyjna Bauer Sany XCMG, wiercenie w skałach |
| Rodzaj | Zindywidualizowany, blokujący lub cierny pasek Kelly, Kelly Bar |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn do wiertła; 16M |
| Kolor | Dostosowane |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Aplikacja | Wiertnica rotacyjna Bauer Sany XCMG, wiercenie w skałach |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Nazwa produktu | blokujący pasek Kelly'ego |
| Max Drilling depth | 31m-140m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Lock Type | interlocking |