| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn do wiertła; 16M |
| Kolor | Dostosowane |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Aplikacja | Wiertnica rotacyjna Bauer Sany XCMG, wiercenie w skałach |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Nazwa produktu | blokujący pasek Kelly'ego |
| Max Drilling depth | 31m-140m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Lock Type | interlocking |
| Użycie | Konstrukcja palowa |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 76m |
| Max Diammeter | 2600mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Name | Key Bar |
|---|---|
| Materiał końcówki | 30crmoti |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs kelly bar |
| Rodzaj | PC120 |
| Length | 1000mm |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Nazwa produktu | blokujący pasek Kelly'ego |
| Max Drilling depth | 65m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 24m-118m |
| Maksymalna średnica | 377 mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Nazwa produktu | blokujący pasek Kelly'ego |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 70m |
| Max Diammeter | 470mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Nazwa produktu | 4 elementy blokujące bar Kelly |
|---|---|
| Material | Special Heat Treatment Metal |
| Abrasion resistance | High |
| Lock Type | Interlock |
| Zastosowanie | Wykop dziurę w warstwie skały |
| Product Name | OD355x4 x12m Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 43M |
| Max Torque | 180kNm |
| Element | 4 |
| The First Section Length | 12m |
| Stosowanie | Otwór na pal fundamentowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | OD368/4/9m Blokujący i cierny pręt Kelly |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 34,5 |
| Maksymalna średnica | 1500mm |
| Typ rury | Okrągła stalowa rura Sealmess |