| Stosowanie | Otwór na pal fundamentowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Blokujący pasek Kelly |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 120m |
| Maksymalna średnica | 3000mm |
| Rodzaj blokady | Blokujące i tarcia |
| Product Name | 4 Sections Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Abrasion resistance | Strong |
| Lock Type | Interlocking |
| Zastosowanie | Dowierzanie do fundamentów |
| Length | Up to 80M |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking kelly bar |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 60m |
| Maksymalna średnica | 1200 mm |
| Lock Type | interlocking kelly bar |
| Nazwa produktu | Wzniesienie budowlane |
|---|---|
| Material | High Quality Seamless Steel Tube |
| Max Drilling Depth | 70M |
| Max Torque | 480kNm |
| Usage | Rotary Piling Drilling Hole Rig Spares |
| Nazwa produktu | OD394 x4 x16M blokujący bar Kelly |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 59.5M |
| Max. moment obrotowy | 280kNm |
| Element | 4 |
| The First Section Length | 16m |
| Product Name | OD419x3 x12.5m Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Maksymalna głębokość wiercenia | 34m |
| Max Torque | 150kNm |
| Element | 3 |
| The First Section Length | 12.5m |
| Nazwa produktu | OD355X4 x12M BREAMING Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 43M |
| Max. moment obrotowy | 180 KNM |
| Element | 4 |
| Pierwsza długość sekcji | 12m |
| Stosowanie | Wiercenie wiertnicy obrotowej |
|---|---|
| Nazwa produktu | OD560mm Blokowanie skał i tarcie Kelly Bar |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 120m |
| Maksymalna średnica | 3000mm |
| Typ rury | Okrągła stalowa rura Sealmess |
| Stosowanie | Stos fundamentowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Połączona blokada Kelly Bar |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 120m |
| Maksymalna średnica | 3000mm |
| Rodzaj blokady | Blokujące i tarcia |
| Stosowanie | Otwór na pal fundamentowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Blokujący pasek Kelly |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 120m |
| Maksymalna średnica | 3000mm |
| Rodzaj blokady | Blokujące i tarcia |