| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Piling Rig Spares Telescopic Kelly Bar |
| Drilling Depth | 10-100m |
| Drilling Diammeter | 300-3000mm |
| Advange | Factory |
| Użycie | Obrotowy platforma do póki Kelly |
|---|---|
| Product Name | Construction Drilling Tools Quality Guarantee Kelly Bar |
| Rodzaj | Włączenie włącza/włącza tarcia/włącza łącza |
| Drilling Depth | 40-120m |
| Przeciężnik wiercenia | 600-3000 mm |
| Nazwa | Narzędzia do wiercenia w kamieniu uchwyt na zęby do obrotowej wiertnicy do palowania kelly bar częśc |
|---|---|
| Pakiet | Skrzynka |
| Liczba kawałków | 400 sztuk |
| Materiał | wysokiej jakości stal węglowa |
| Szczegóły pakowania | klient |
| nazwisko | Łożysko obrotowe |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | OD500 |
| Rodzaj | lub zindywidualizowane |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn do wiertła; 16M |
| Kolor | Dostosowane |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Nazwa produktu | Wiertarka typu Bauer blokująca pręt kelly do palowania |
| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
| Type | or Customerized, Bucket Teeth, interlocking or friction kelly bar, Kelly Bar, bucket bits for drilling |
| Odpowiednie urządzenia | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr, Casagrande i więcej... |
| Lokalizacja usługi lokalnej | Malezja, Filipiny |
| Nazwa | Złącze końcowe |
|---|---|
| Materiał | 35CrMo |
| Podanie | Zestawy do palowania Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| Rozmiar | 355 406 470 508 Potrzeba batonika Kelly |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn do wiertła; 16M |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Nazwa produktu | Wiertarka typu Bauer blokująca pręt kelly do palowania |
| Wniosek | Wiertnica rotacyjna Bauer Sany XCMG, wiercenie w skałach |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn do wiertła; 16M |
| Kolor | Dostosowane |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Nazwa produktu | sr150 sr200 sr238,sr285 sr405 blokujący pręt kelly Bauer Soilmec IMT XCMG SANY ZOOMLION SANWARD |
| Warranty | 6 months |
|---|---|
| Materiał | Q345B, 35CRMO, 27SIMN, 16 mn do wiercenia; 16mn/35CRMO dla Kelly Bar; Q235 dla rur tremie |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Nazwa produktu | SR150 SR200 SR238, SR285 SR405 ZWROTOWANIE KELLY BAU BAUER GOLEMEC IMT XCMG SANY ZOOMLION SANWARD |