| Użycie | Budowa znudzonego pala fundamentowego |
|---|---|
| Product name | Customized Down the hole drill pipe |
| Max Drilling depth | 20m-120m |
| Maksymalna średnica | 2000 mm |
| Lock Type | interlocking |
| Condition | Used |
|---|---|
| Rodzaj | Obrotowa maszyna wiertnicza |
| Rodzaj mocy | Diesel |
| Warranty | 6 months |
| OD | 406mm |
| Condition | Used |
|---|---|
| Rodzaj | Obrotowa maszyna wiertnicza |
| Rodzaj mocy | Diesel |
| Warranty | 6 months |
| OD | 355mm |
| Nazwa produktu | Włącza się włączający/włączający/włączający |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok, 6 miesięcy |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| Weight | 5-20T |
| Rodzaj | Wiadro do wiercenia w glebie |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Rodzaj | Wiertła |
|---|---|
| Package | SET |
| Liczba sztuk | 1 |
| Material | high quality carbon steel |
| Kolor | Pomarańczowy |
| nazwisko | Kelly Pudełko |
|---|---|
| Material | 35CrMo With heat treatment |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT Rotary Drilling Rig |
| Advantage | High quality and factory prices |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Name | Kelly Box |
|---|---|
| Material | 35CrMo With special heat treatment |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT SR XR Rotary Drilling Rig |
| Advantage | High quality and factory prices |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Rodzaj | Wiertła |
|---|---|
| Pakiet | Skrzynka |
| Liczba kawałków | 1 |
| Materiał | wysokiej jakości stal węglowa |
| Kolor | wszelkie inne kolory |
| Condition | Used |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power type | Diesel |
| Warranty | 6 months |
| Szczegóły pakowania | Dostosowane |