| Rodzaj | wiadro wiertnicze typu otwartego |
|---|---|
| Use | Rock Drilling Hole |
| Material | Q345B |
| Rodzaj maszyny | Sprzęt wiertniczy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Nazwa | Wiercenie Narzędzia do łyżek do skał i ziemi |
|---|---|
| Materiał | Q355C |
| Podanie | Części zamienne do palownic fundamentowych |
| Średnica | 500mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Zęby | Zęby pociskowe/wiertła do kamieni, świdry do piasku, świdry rolkowe, płyty grzejne, świdry pilotując |
| Nazwa | Wiercenie świder skalny |
|---|---|
| Materiał | Q355C |
| Podanie | Części zamienne do palownic fundamentowych |
| Średnica | 500mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Zęby | Zęby pociskowe/wiertła do kamieni, świdry do piasku, świdry rolkowe, płyty grzejne, świdry pilotując |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Casing |
| Max Diammeter | OD 6720-OD2880mm |
| Applied equipment | Rotary Piling & drilling machine |
| Materiał | Q345B |
| Rodzaj | Łyżka do wiercenia skał |
|---|---|
| Posługiwać się | Otwór do wiercenia w skale |
| Materiał | Q345B |
| Typ maszyny | Sprzęt wiertniczy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Nazwa | Używane urządzenie do palowania |
|---|---|
| Głębokość wiercenia | 2800(MM) |
| Waga | 78T |
| Typ maszyny | SR80C |
| Korzyść | Wysoka jakość i ceny fabryczne |
| Type | Rock Drilling Bucket |
|---|---|
| Użycie | Otwór do wiercenia w skale |
| Material | Q345B |
| Rodzaj maszyny | Sprzęt wiertniczy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Materiał | Q355C |
|---|---|
| Podanie | Części zamienne do palownic fundamentowych |
| Średnica | 500mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Zęby | Zęby pociskowe/wiertła do kamieni, świdry do piasku, świdry rolkowe, płyty grzejne, świdry pilotując |
| Pudełko Kelly'ego | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| Materiał | Q355C |
|---|---|
| Podanie | Narzędzia do wiercenia otworów do palowania |
| Średnica | 400mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Pudełko Kelly'ego | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| Nazwa | Wiadro do czyszczenia narzędzi wiertniczych |
| Materiał | Q355C |
|---|---|
| Podanie | Narzędzia do wiercenia otworów do palowania |
| Średnica | 400mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Pudełko Kelly'ego | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| Nazwa | Narzędzia do wiercenia Otwarte wiadro |