| Size | Customized Size |
|---|---|
| Nazwa produktu | Części do maszyn budowlanych jednościenne obudowy wiertła znudzone palowanie stos otworu fundamentow |
| OD | 800-2880mm |
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Length | 1-6m |
| Type | Drills |
|---|---|
| Pakiet | Ustawić |
| Number of pieces | 1 |
| Materiał | wysokiej jakości stal węglowa |
| Color | customized |
| Type | Drills |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | any other colors |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Type | Drills |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | any other colors |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Rodzaj | Wiertła |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Kolor | czarny |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Condition | Used |
|---|---|
| Rodzaj | Rigning Rig Sany 280 |
| Rodzaj mocy | Diesel |
| Warranty | 6 months |
| Torque | 280kn.m |
| Type | Soil Drilling bucket |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Oem | available |
| OEM/ODM | Witamy |
| Type | open type bucket |
|---|---|
| Pakiet | szt |
| Liczba sztuk | 1 |
| Material | high quality carbon steel |
| Color | orange |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Odpowiednia marka | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | kelly guide |
| Materiał | 35Crmo |
| Warranty | 3 months |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Nazwa produktu | Kierowca obudowy |
| Max Drilling depth | 75m |
| Maksymalna średnica | OD 620-OD2500 mm |
| Applied equipment | Rotary Piling & drilling machine |