| Baza | KOT |
|---|---|
| silnik | KOT |
| MODUŁ | 280D |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 85m |
| Maksymalna średnica wiercenia | 2500mm |
| Baza | KOT |
|---|---|
| Silnik | KOT |
| Model | AF150 |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 55m |
| Maksymalna średnica wiercenia | 1500mm |
| Baza | KAT 336D |
|---|---|
| Silnik | KAT C9 |
| Średnica wiertła | 2m |
| Rozmiar batonika Kelly | 508-6/508-4 |
| Stan schorzenie | Używany |
| Base | CAT 336D |
|---|---|
| Silnik | KOT C9 |
| Drill diameter | 2m |
| Rozmiar paska Kelly'ego | 508-6/508-4 |
| Condition | Used |
| Name | Used drilling rig |
|---|---|
| Drilling depth | 77m |
| Waga | 50t |
| Machine type | SR80C |
| Zalety | Wysoka jakość i ceny fabryczne |
| baza | Kategoria 336D 345 355 |
|---|---|
| Engine | CAT C9 C13 C19 C15 |
| Drill diameter | 2m |
| Kelly bar size | 508-6/508-4 |
| Condition | Used |
| Szczegóły pakowania | klient |
|---|---|
| Czas dostawy | 7 dni |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | 1000 sztuk / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa produktu | Włącza się włączający/włączający/włączający |
|---|---|
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| Waga | 5-20t |
| Warunki | Wykorzystane |
|---|---|
| Waga | 71.5tony |
| Type | SOILMECSR80C |
| Engine | CATC13 |
| Power(w) | 328KW |
| Condition | Used |
|---|---|
| Waga | 71.5tony |
| Type | SOILMECSR80C |
| Engine | CATC13 |
| Moc ((W) | 328 kW |