| Nazwa | Narzędzia wiertnicze łyżka skalna |
|---|---|
| Materiał | Q355C |
| Podanie | Zestawy do palowania Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| Średnica | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Zęby | Zęby pociskowe/wiertła do kamieni, świdry do piasku, świdry rolkowe, płyty grzejne, świdry pilotując |
| Nazwa | Talerz na wodę |
|---|---|
| Materiał | Q345 |
| Aplikacja | wiertnice do palowania Kelly Bar |
| Rozmiar | 377 406 470 508 Potrzeba batonika Kelly |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Nazwa | Wiertło |
|---|---|
| Materiał końcówki | węglik wolframu |
| Podanie | Zestawy do palowania Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| Twardość | Maks. 1000Mpa |
| Zęby | Zęby pociskowe/wiertła do kamieni, świdry do piasku, świdry rolkowe, płyty grzejne, świdry pilotując |
| Podanie | Wyposażenie otworów do palowania fundamentów |
|---|---|
| Marka | JTHL |
| Model | OD419 |
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| Odporność na ścieranie | Mocny |
| Nazwa | Wiertło typu B47K |
|---|---|
| Materiał końcówki | węglik wolframu |
| Podanie | Zestawy do palowania Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| Twardość | Maks. 1000Mpa |
| Zęby | Zęby pociskowe/wiertła do kamieni, świdry do piasku, świdry rolkowe, płyty grzejne, świdry pilotując |
| Nazwa | Wiertło |
|---|---|
| Materiał końcówki | węglik wolframu |
| Aplikacja | Zestawy do palowania Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| Twardość | Maks. 1000Mpa |
| Zęby | Zęby pociskowe/wiertła do kamieni, świdry do piasku, świdry rolkowe, płyty grzejne, świdry pilotując |
| Name | Drilling tools |
|---|---|
| Material | Q345B |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Diameter | 600mm-3000mm |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Name | Power head of Rotary drilling rig |
|---|---|
| Material | Q345 |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Kolor | niestandardowe |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Name | Soil Drilling Bucket |
|---|---|
| Materiał | Q345B |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Kelly Pudełko | Bauer 200x200 mm, Bauer250x250 mm |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Name | Slewing Bearing |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Wielkość | OD500MM |
| Type | or Customerized |