| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-5 sections |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Szczegóły pakowania | Opcje opakowania: Standardowe opakowanie i wysyłka: paleta z folią z tworzywa sztucznego |
| Użycie | blokujący pasek Kelly'ego |
|---|---|
| Product name | Drive section |
| Max Drilling depth | 30m-100m |
| Max Diammeter | 4700mm |
| Lock Type | interlocking |
| Name | BFZ80 |
|---|---|
| Tip Material | Alloy steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Twardość | 42 Hrd |
| Teeth | Bullet teeth/rock bits, sand bits, roller bits, hobs, pilot bits |
| Nazwa produktu | Połączony typ Kelly Bar OD440/3/13M |
|---|---|
| Element | 4 |
| Drilling depth | 32m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Zastosowanie | Pillowanie podkładu podkładu dużego kalibru |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | IMT Full Interlock Kelly Bar AF300Used For Drilling Rig OEM interlock column |
| Liczba sekcji | 3/4/5 |
| Szczegóły pakowania | klient |
| Name | Chain assembly |
|---|---|
| Materiał końcówki | 40Mn |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Hardness | Max 1000Mpa |
| Type | pc120 |
| nazwisko | Silnik |
|---|---|
| Material | cast iron |
| Zastosowanie | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane platformy gruntowe Kelly Bar |
| Hardness | hard |
| Ciśnienie pracy | 0-1000 ((mpa) |
| Condition | New |
|---|---|
| Zastosowanie | Praca z obrotową wiertarką |
| Nazwa handlowa | JTHL |
| Quality | Reliable Highest |
| Ciśnienie ze strony | Włączenie, tarcie, połączenie |
| nazwisko | silnik rexroth |
|---|---|
| Material | cast iron |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Twardość | Ciężko |
| Working pressure | 0-1000(mpa) |
| nazwisko | silnik rexroth |
|---|---|
| Materiał | żeliwo |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Hardness | hard |
| Working pressure | 0-1000(mpa) |