| Product Name | Interlocking And Frictional Kelly Bar |
|---|---|
| Element | 4 |
| Pierwsza długość sekcji | 13m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Zastosowanie | Maszyna do wykopania otworów, duży kaliber |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Odpowiednia marka | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | IMT Full Interlock Kelly Bar AF300Used For Drilling Rig OEM interlock column |
| Liczba sekcji | 3/4/5 |
| Szczegóły pakowania | klient |
| Nazwa | Narzędzia do wiercenia |
|---|---|
| Materiał | Q355C |
| Średnica | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Podanie | Zestawy do palowania Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Użycie | stos fundamentowy |
|---|---|
| Product name | Friction Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 69m |
| Max Diammeter | 1500mm |
| Lock Type | Frictional |
| Nazwa | Narzędzia do wiercenia |
|---|---|
| Materiał | Q355C |
| Podanie | Zestawy do palowania Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| Średnica | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Zęby | Zęby pociskowe/wiertła do kamieni, świdry do piasku, świdry rolkowe, płyty grzejne, świdry pilotując |
| Nazwa | Narzędzia wiertnicze łyżka skalna |
|---|---|
| Materiał | Q355C |
| Podanie | Zestawy do palowania Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| Średnica | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Zęby | Zęby pociskowe/wiertła do kamieni, świdry do piasku, świdry rolkowe, płyty grzejne, świdry pilotując |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| Element | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Gwarancja | 1 rok, 6 miesięcy |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Nazwa | Narzędzia do wiercenia |
|---|---|
| Materiał | Q355C |
| Podanie | Zestawy do palowania Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| Średnica | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Zęby | Zęby pociskowe/wiertła do kamieni, świdry do piasku, świdry rolkowe, płyty grzejne, świdry pilotując |
| nazwisko | Płytka wodna |
|---|---|
| Material | Q345 |
| Zastosowanie | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane platformy gruntowe Kelly Bar |
| Size | 377 406 470 508 kelly bar need |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Product Name | 4 Sections Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Abrasion resistance | Strong |
| Lock Type | Interlocking |
| Zastosowanie | Dowierzanie do fundamentów |
| Length | Up to 80M |