| Nazwa | Złącze końcowe |
|---|---|
| Materiał | 35CrMo |
| Podanie | Zestawy do palowania Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| Rozmiar | 355 406 470 508 Potrzeba batonika Kelly |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Tworzywo | Q345B, 35CRMO, 27SIMN, 16 mn do wiercenia; 16mn/35CRMO dla Kelly Bar; Q235 dla rur tremie |
| Kolor | Dostosowane |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo,Wsparcie internetowe,Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą,Us |
| Nazwa produktu | wiertło blokujące typu Kelly do palowania |
| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Sekcje Kelly | Kelly Bar 3-4 sekcje |
| Type | or Customerized, Bucket Teeth, interlocking or friction kelly bar, Kelly Bar, bucket bits for drilling |
| Odpowiednie urządzenia | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr, Casagrande i więcej... |
| Local Service Location | Philippines |
| Aplikacja | Do palownic do wiercenia w gęstym piasku, żwirze i skale |
|---|---|
| Sekcje Kelly | Batonik Kelly 3-4 sekcje |
| Rodzaj | lub Klient, Bucket Teeth, blokujący lub cierny kelly bar, Kelly Bar, wiertła do łyżek do wiercenia |
| Odpowiednie przypony | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr, Casagrande i nie tylko... |
| Lokalna lokalizacja usługi | Malezja |
| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Sekcje Kelly | Kelly Bar 3-4 sekcje |
| Type | or Customerized, Bucket Teeth, interlocking or friction kelly bar, Kelly Bar, bucket bits for drilling |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Lokalizacja usługi lokalnej | Filipiny |
| Nazwa | Łożysko |
|---|---|
| Materiał | Stali stopowej |
| Podanie | Zestawy do palowania Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| Rozmiar | 010 30 500 |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Stosowanie | Budowa znudzonych pali fundamentowych |
|---|---|
| Nazwa produktu | Tarcza Kelly'ego |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 76m² |
| Maksymalna średnica | 3000mm |
| Rodzaj blokady | Cierny |
| Użycie | Budowa znudzonego pala fundamentowego |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 72,5 m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Lock Type | Frictional |
| Użycie | Budowa znudzonego pala fundamentowego |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 69m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Rodzaj blokady | Cierny |
| Product Name | Attach Disc Spring Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Element | 3/4/5 |
| The First Section Length | 5-25m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Pressure form | Interlocking |