| Nazwa produktu | Blokująca i cierna kierownica Kelly |
|---|---|
| Element | 4 |
| Długość pierwszej sekcji | 13m |
| Gwarancja | 1 rok, 6 miesięcy |
| Podanie | maszyna do kopania otworów, palenie fundamentów dużego kalibru |
| Użycie | Otwór w fundamencie |
|---|---|
| Product name | Friction Kelly Bar 4 Elements 47 M |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 47 mln |
| Max Diammeter | 500-3000mm |
| Rodzaj blokady | Cierny |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 89m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Rodzaj blokady | Cierny |
| Material | 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| nazwisko | przewodnik kelly do rotacyjnej wiertarki części zamiennych do maszyny budowlanej części do wiertarki |
| Szczegóły pakowania | klient |
| Materiał | 16 mn do wiercenia; 16mn/35CRMO dla Kelly Bar; Q235 dla rur tremie |
|---|---|
| Kolor | niestandardowe |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly guide for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| Szczegóły pakowania | klient |
| Materiał | 16Mn for drilling bit; 16Mn do wiertła; 16Mn/35CrMo for kelly bar; 16Mn/35Cr |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Nazwa | Przewodnik Kelly do obrotowej wiertnicy części zamienne części do maszyn budowlanych wiertnica do pa |
| Szczegóły pakowania | klient |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,Alloy steel |
| Color | Yellow or customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service |
| Condition | 100% new kelly bar |
| Gwarancja | 1 ROK |
|---|---|
| Materiał | 16Mn for drilling bit; 16Mn do wiertła; 16Mn/35CrMo for kelly bar; 16Mn/35Cr |
| Kolor | Dostosowane |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Nazwać | Przewodnik Kelly do obrotowej wiertnicy części zamienne części do maszyn budowlanych wiertnica do pa |
| Name | Bearing |
|---|---|
| Materiał | Stali stopowych |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | OD600 |
| Rodzaj | lub zindywidualizowane |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Use | Ore mining, deep foudation, road, bridges, drilling tool |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |