| Miejsce pochodzenia | Shandong, Chiny |
|---|---|
| Odpowiednia marka | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Nazwa | SR220 OD445 kelly bar Kolumna blokująca części do maszyn budowlanych |
| Szczegóły pakowania | klient |
| Czas dostawy | 7 dni |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał | 16Mn for drilling bit; 16Mn do wiertła; 16Mn/35CrMo for kelly bar; 16Mn/35Cr |
| Kolor | Dostosowane |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
| Miejsce pochodzenia | Shandong, Chiny |
|---|---|
| Odpowiednia marka | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Szczegóły pakowania | klient |
| Czas dostawy | 7 dni |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Odpowiednia marka | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Szczegóły pakowania | klient |
| Czas dostawy | 7 dni |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-5 sections |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Warranty | 6 months |
| Tworzywo | Q345B, ST52.2, 27SIMn, 35CrMo ze specjalną obróbką cieplną |
|---|---|
| Nazwa produktu | blokujące się pręty Kelly'ego |
| Aplikacja | otwór do wiercenia pali fundamentowych |
| Typ | lub Zindywidualizowany, blokujący lub cierny drążek Kelly'ego |
| Głębokość wiercenia | 44m 55m |
| Stosowanie | Stos fundamentowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Tarcza Kelly'ego |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 101m |
| Maksymalna średnica | 3000mm |
| Rodzaj blokady | Cierny |
| Nazwa produktu | Square Kelly Bar |
|---|---|
| Element | 3 |
| The First Section Length | 9m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Zastosowanie | Maszyna do wykopania otworów, duży kaliber |
| Nazwa | Łożysko |
|---|---|
| Materiał | Stali stopowej |
| Podanie | Zestawy do palowania Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| Rozmiar | 010 25 400 |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Product Name | Square Kelly Bar |
|---|---|
| Element | 4 |
| The First Section Length | 10m |
| Gwarancja | 1 rok, 6 miesięcy |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |