| Nazwa | Talerz na wodę |
|---|---|
| Materiał | Q345 |
| Podanie | Zestawy do palowania Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| Rozmiar | 377 406 470 508 Potrzeba batonika Kelly |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Nazwa | Kelly Guide AF280 typ |
|---|---|
| Materiał | Q345 |
| Aplikacja | Zestawy do palowania Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| Kolor | Dostosowane |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Nazwa | Wiertło B47K-22 3050 typ |
|---|---|
| Materiał końcówki | węglik wolframu |
| Podanie | Zestawy do palowania Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| Twardość | Maks. 1000Mpa |
| Zęby | Zęby pociskowe/wiertła do kamieni, świdry do piasku, świdry rolkowe, płyty grzejne, świdry pilotując |
| Nazwać | kwadratowy batonik kelly |
|---|---|
| Materiał | Stal |
| Stosowanie | Fundament palowy Wiercenie |
| Szczegóły pakowania | Skrzynka |
| Czas dostawy | 5-8 dni roboczych! |
| Nazwa | Łożysko |
|---|---|
| Materiał | Stali stopowej |
| Podanie | Zestawy do palowania Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| Rozmiar | 010 30 500 |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Rodzaj | Świder wiertniczy |
|---|---|
| Pakiet | Obudowa |
| Liczba kawałków | 1 |
| Materiał | stal, wysokiej jakości stal węglowa, |
| Stosowanie | budowa pala fundamentowego |
| Rodzaj | Świder wiertniczy |
|---|---|
| Pakiet | Obudowa |
| Liczba kawałków | 1 |
| Materiał | stal, wysokiej jakości stal węglowa, |
| Stosowanie | budowa pala fundamentowego |
| Base | Selfmade |
|---|---|
| Engine | Deutz |
| Modle | SR70 |
| Max Drilling Depth | 77m |
| Maksymalny średnik wiercenia | 2500 mm |
| Base | Selfmade |
|---|---|
| Engine | Deutz |
| modelka | SR70 |
| Max Drilling Depth | 77m |
| Max Drilling Diammeter | 2500mm |
| Baza | KOT |
|---|---|
| Silnik | KOT |
| Model | AF150 |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 55m |
| Maksymalna średnica wiercenia | 1500mm |