| Product Name | Interlocking Mechanical Kelly Bar OD406 X4X15m |
|---|---|
| Drilling Depth | Up to55m |
| Drilling Diammeter | Max 3000mm |
| Use | deep foudation,road,bridges |
| Szczegóły pakowania | Pakowane w stalową paletę i folię aluminiową |
| Stosowanie | Przystawka obrotowa do palowania |
|---|---|
| Nazwa produktu | Teleskopowa blokująca wiertnica obrotowa Kelly Rod Kelly Bar |
| Głębokość wiercenia | 20-100m |
| Średnica wiercenia | 400-3000mm |
| Wniosek | Wiercenie w skałach, palenie fundamentów dużego kalibru |
| Usage | Construction Piling Hole |
|---|---|
| Nazwa produktu | blokujący pasek Kelly'ego |
| Max Drilling depth | 30m |
| Max Diammeter | 1500mm |
| Rodzaj blokady | Fundacja |
| Material | 60Si2Mn |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Product name | Kelly Bar damping spring |
| Condition | 100%new |
| Szczegóły pakowania | klient |
| Usage | Construction Piling Hole |
|---|---|
| Product name | Foundation Kelly Bar |
| Lock Type | Foundation |
| Elements | 3/4/5 |
| Szczegóły pakowania | Pakowane w stalową paletę i folię aluminiową |
| Stosowanie | Otwór wiercący fundament |
|---|---|
| Gwarancja | 1 ROK |
| Nazwa produktu | Blokujący pasek Kelly |
| Rodzaj | Blokujące / Cierne |
| Głębokość wiercenia | 20-120m |
| Stosowanie | stos fundamentowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Tarcza Kelly'ego |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 40M |
| Maksymalna średnica | 2500mm |
| Rodzaj blokady | Cierny |
| Stosowanie | Przystawka obrotowa do palowania |
|---|---|
| Nazwa produktu | Blokujący pasek Kelly |
| Głębokość wiercenia | 10-100m |
| Średnica wiercenia | 300-3000mm |
| Przewaga | Fabryka |
| Name | Swivel joint |
|---|---|
| Materiał | kuta stal stopowa/35 CrMo Ze specjalną obróbką cieplną |
| Type | 20T 30T 40T 50T |
| Użycie | Załączanie rady i kelly paska |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Usage | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Type | Interlocking |
| Głębokość wiercenia | 20-120m |