| Stosowanie | Narzędzia do wiercenia fundamentów |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Narzędzia do wiercenia fundamentów |
| Rodzaj | Blokujące / Cierne |
| Głębokość wiercenia | 20-120m |
| Nazwa produktu | Blokujący pasek Kelly |
|---|---|
| Drilling Depth | 50M |
| Przeciężnik wiercenia | 2500 mm |
| Processing type | Forging,Hot treatment and forging |
| Szczegóły pakowania | Pakowane w stalową paletę i folię aluminiową |
| Nazwać | Kelly Bar, obrotowa wiertnica Kelly Bar |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Usage | High Speed Road Construction Piling Hole |
|---|---|
| Nazwa produktu | OD368mm Rock Interlocking And Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 60m |
| Maksymalna średnica | 2500 mm |
| Lock Type | Full Inmterlocking |
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| Name | Enhancement Ring |
| material | 35CrMo |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Color | Customized |
| Materiał | Q345B /27SIMN /35CRMO ze specjalnym obróbką cieplną |
|---|---|
| Allpication | Foundation Drilling Hole |
| Good Name | Kelly Bar |
| Gwarancja | 1 rok |
| After-sales service provided | Video technical support, Online support, Engineers available to service machinery overseas, Field maintenance and repair service, Field installation |
| Product Name | Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| The First Section Length | 14m |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Application | foundation pilling |
| Inne nazwy | Bauer blokujący bar Kelly |
| Usage | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Rodzaj | Blokowanie / tarcie |
| Drilling depth | 20-120m |
| Materiał | Q345B / 35CRMO ze specjalnym obróbką cieplną |
| Szczegóły pakowania | Pakowane w stalową paletę i folię aluminiową |
| Nazwa produktu | Blokujący pasek Kelly |
|---|---|
| Długość pierwszej sekcji | 14m |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Aplikacja | mechacenie podkładu |
| Szczegóły pakowania | Pakowane w stalową paletę i folię aluminiową |
| Product Name | Interlocking Mechanical Kelly Bar OD406 X4X15m |
|---|---|
| Drilling Depth | Up to55m |
| Drilling Diammeter | Max 3000mm |
| Use | deep foudation,road,bridges |
| Szczegóły pakowania | Pakowane w stalową paletę i folię aluminiową |