| Nazwa | Przegub obrotowy |
|---|---|
| Materiał | kuta stal stopowa/35 CrMo ze specjalną obróbką cieplną |
| Rodzaj | 20T 30T 40T 50T |
| Posługiwać się | Piling rid i przystawka Kelly bar |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Nazwać | Talerz na wodę |
|---|---|
| Materiał | Q345 |
| Podanie | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane batonik kelly |
| Rozmiar | 377 406 470 508 Potrzeba batonika Kelly |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Materiał | 60Si2Mn |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Nazwa produktu | sprężyna tłumiąca do obrotowego wiertnicy Kelly Bar |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
| Szczegóły pakowania | klient |
| Material | 60Si2Mn |
|---|---|
| Warranty | 6 months |
| Product name | damping spring for Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
| Warunki | 100% nowy |
| Szczegóły pakowania | klient |
| Name | Water plate |
|---|---|
| Materiał | Q345B |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kelly bar |
| Wielkość | 377 406 470 508 |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Nazwa | Łożysko |
|---|---|
| Materiał | Stali stopowej |
| Podanie | Zestawy do palowania Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Czas dostawy | 2-5 dni roboczych |
| Material | Q345B |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly guide for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| Szczegóły pakowania | Dostosowane |
| Nazwa | Sprężyna tłumiąca |
|---|---|
| Materiał | 60Si2Mn |
| Podanie | Wiertnica rotacyjna Bauer Soilmec Mait IMT |
| Korzyść | Wysoka jakość i ceny fabryczne |
| Wzrost | 480mm |
| Name | Damping Spring |
|---|---|
| Materiał | 60Si2Mn |
| Height | 600mm |
| Waga | 50 KG |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT Rotary Drilling Rig |
| Name | Pulley |
|---|---|
| Materiał | Stali stopowych |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs tremie pipe |
| Wielkość | 500 mm |
| Type | or Customerized |