| Nazwa | Sprężyna tłumiąca |
|---|---|
| Materiał | 60Si2Mn |
| Wysokość | 500mm |
| Waga | 71 kg |
| Aplikacja | Wiertnica rotacyjna Bauer Soilmec Mait IMT |
| Name | Damping Spring |
|---|---|
| Material | 60Si2Mn |
| Wysokość | 600 mm |
| Waga | 72 KG |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT Rotary Drilling Rig |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
| Typ maszyny | do wiertnicy obrotowej do budowy fundamentów, palowania |
| Materiał | Q355B |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Nazwa | Przewodnik Kelly do obrotowej wiertnicy części zamienne części do maszyn budowlanych wiertnica do pa |
| Szczegóły pakowania | Dostosowane |
| Nazwa | Sprężyna tłumiąca |
|---|---|
| Materiał | 60Si2Mn |
| Podanie | Wiertnica rotacyjna Bauer Soilmec Mait IMT |
| Korzyść | Wysoka jakość i ceny fabryczne |
| Wzrost | 410mm |
| Material | Q345B |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly guide Frame for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| Szczegóły pakowania | Dostosowane |
| Name | Damping Spring |
|---|---|
| Materiał | 60Si2Mn |
| Height | 410mm |
| Weight | 70KGS |
| Zastosowanie | Bauer SoilMec Mait IMT Rotary Wieriennica |
| Nazwa | Typ Złącze obrotowe |
|---|---|
| Tworzywo | kuta stal stopowa/35 CrMo Ze specjalną obróbką cieplną |
| Typ | 25T 30T |
| Łożysko wewnętrzne | SKF, FAG |
| Aplikacja | Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| Materiał | 16 mln |
|---|---|
| Type | 25T 30T 40T |
| Inner Bearing | SKF,FAG |
| Advantage | High quality and factory prices |
| Warranty | 6 months |
| Product Name | Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| Pierwsza długość sekcji | 14m |
| Warranty | 6 months |
| Application | foundation pilling |
| Szczegóły pakowania | Pakowane w stalową paletę i folię aluminiową |