| Suitable brand | bauer, soilmec, liebherr, mait, tescar, imt, abi, sany, |
|---|---|
| Name | Rubber damping |
| Materiał | Kauczuk |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Color | Customized |
| Application | Drilling |
|---|---|
| 21212 | 654654 |
| Surface Treatment | Polishing |
| 64654 | 65456465 |
| Rodzaj połączenia | Gwintowane |
| Stosowanie | Budowa znudzonych pali fundamentowych |
|---|---|
| Nazwa produktu | Tarcza Kelly'ego |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 36m |
| Maksymalna średnica | 2500mm |
| Rodzaj blokady | Cierny |
| Nazwa | Łożysko |
|---|---|
| Materiał | Stali stopowej |
| Podanie | Zestawy do palowania Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| Rozmiar | 010 25 400 |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Wniosek | Do urządzeń do wiertniczych w gęstym piasku, żwirze i skale |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-5 sections |
| Rodzaj | Blokowanie /tarcie /połączony bar Kelly |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Materiał | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn dla wiertarki; 16Mn/35CrMo dla pręta kelly; Q235 dla rury tremie, stal s |
| Name | Kelly Guide frame |
|---|---|
| Material | Q345 |
| Application | Kelly Bar of rotary drilling rig |
| Colour | customized |
| Szerokość | 500 mm |
| Name | Water plate |
|---|---|
| Material | Q345 |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | 377 406 470 508 kelly bar need |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Name | Capel |
|---|---|
| Material | 35CrMo |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kelly bar |
| Size | OD 20-60mm |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Construction Drilling Tools |
| Type | Interlocking |
| Drilling Depth | 30-140m |
| Advange | Factory |
| Nazwa | Narzędzia do palowania Narzędzia do wiertni Narzędzia do wiertni kelly bar Wiadro Części zamienne do |
|---|---|
| Rodzaj | Wiertła |
| Pakiet | Skrzynka |
| Materiał | wysokiej jakości stal węglowa |
| Szczegóły pakowania | klient |