| Usage | Rotary Piling Rig Spares |
|---|---|
| Product Name | Interlocking Kelly Bar |
| Głębokość wiercenia | 10-100m |
| Przeciężnik wiercenia | 400-3000 mm |
| Advange | Factory |
| Condition | New |
|---|---|
| Nazwa handlowa | JTHL |
| Application | Work With Rotary Drilling Rig |
| Quality | Reliable Highest |
| Pressure From | Interlocking , Friction, Combined |
| Condition | New |
|---|---|
| Nazwa handlowa | JTHL |
| Application | Work With Rotary Drilling Rig |
| Quality | Reliable Highest |
| Ciśnienie ze strony | Włączenie, tarcie, połączenie |
| Nazwa | Przegub obrotowy |
|---|---|
| Materiał | kuta stal stopowa/35 CrMo ze specjalną obróbką cieplną |
| Rodzaj | 20T 30T 40T 50T |
| Posługiwać się | Piling rid i przystawka Kelly bar |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Nazwa produktu | Wiertnica Kelly Bar Blokujący Kelly Bar |
|---|---|
| Średnica pierwszej sekcji | 440mm |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 80M |
| Moment obrotowy | 400kNm |
| Stosowanie | Fundament palowy Części zamienne do sprzętu do wiercenia otworów |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Nazwa produktu | Kwadratowa głowa |
| keyword | Square Head |
| for | kelly bar |
| Material | Carbon Steel |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Drill rod extension |
| Słowo kluczowe | Wydłużenie pręta wiertła |
| for | kelly bar |
| Materiał | Stal węglowa |
| Name | Water plate |
|---|---|
| Material | Q345B |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kelly bar |
| Size | 377 406 440 470 508 |
| Waga | 100 kg |
| Wielkość | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Product name | Spearhead |
| Słowo kluczowe | Głowica |
| for | kelly bar |
| Szczegóły pakowania | Dostosowane |
| Product Name | Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Głębokość wiercenia | 60m |
| Drilling Diammeter | 3000mm |
| Processing type | Hot treatment and forging |
| Szczegóły pakowania | Pakowane w stalową paletę i folię aluminiową |