| Usage | interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Nazwa produktu | Sekcja Napędu |
| Max Drilling depth | OD30-1000mm |
| Max Diammeter | 1000mm |
| Lock Type | interlocking |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 60m |
| Outside Diammeter | 440mm |
| Rodzaj blokady | blokujące |
| Usage | Construction Equipment Spares |
|---|---|
| Nazwa produktu | Gleby Bauer Casagrande Tescar Mait Rotary Wieriennica potrzebna głębokie podkład kelly bar kelly |
| Drilling Depth | 20-100m |
| Przeciężnik wiercenia | 400-3000 mm |
| Application | Rock drilling,Large caliber pile foundation pilling |
| Product Name | Telescopic Interlocking Kelly Bar Kelly Rod |
|---|---|
| Elementy | 3-5 |
| Max Drilling Depth | Up to 100M |
| Maksymalny średnik wiercenia | Do 3000 mm |
| Application | Drilling Rigs Spares ,Pile foundation pilling |
| Materiał | Q345B / 27SiMn / 35CrMo ze specjalną obróbką cieplną |
|---|---|
| Allpication | Warstwa gleby wykop otwór |
| Dobre imię | Rt-3 Tarcza Kelly'ego Tarcza |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Stosowanie | Przystawka do wyposażenia pali fundamentowych |
|---|---|
| Nazwa produktu | Połączona blokada Kelly Bar |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 59,5m² |
| Maksymalna średnica | 3000mm |
| Rodzaj blokady | Blokujące i tarcia |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| Element | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Zastosowanie | Maszyna do wykopania otworów, duży kaliber |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn do wiertła; 16M |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Nazwa produktu | Wiertarka typu Bauer blokująca pręt kelly do palowania |
| Wniosek | Fundamentowe urządzenia do znudzenia otworów |
| Nazwa produktu | Soilmec Bauer Casagrande Tescar Mait Obrotowa wiertnica Potrzebujesz głębokiego fundamentu blokujące |
|---|---|
| Głębokość wiercenia | Do 110m |
| Średnica wiercenia | Do 3000mm |
| Waga | 15000 kg |
| Szczegóły pakowania | Pakowane w stalową paletę i folię aluminiową |
| Usage | Rotary Piling Rig Spares Drilling Hole |
|---|---|
| Nazwa produktu | Zindywidualizowana rotacyjna wiertarka z wzajemnym zablokowaniem pręta Kelly |
| Drilling Depth | 30-100m |
| Przeciężnik wiercenia | 400-3000 mm |
| Application | Rock /Soil drilling,Large caliber pile foundation pilling |