| Użycie | Budowa znudzonego pala fundamentowego |
|---|---|
| Nazwa produktu | blokujący pasek Kelly'ego |
| Max Drilling depth | 50m |
| Outside Diammeter | 419mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Usage | Rotary Piling Rig Spares Drilling Hole |
|---|---|
| Nazwa produktu | Zindywidualizowana rotacyjna wiertarka z wzajemnym zablokowaniem pręta Kelly |
| Głębokość wiercenia | 30-100m |
| Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Application | Rock /Soil drilling,Large caliber pile foundation pilling |
| Nazwa produktu | 4 Sekcje wzajemnie połączone z barką Kelly |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości metal |
| Abrasion resistance | Strong |
| Lock Type | Interlocking |
| Application | Foundation Drilling Hole |
| Stosowanie | Wiertnica fundamentowa Otwór wiertniczy |
|---|---|
| Nazwa produktu | OD355/4/10m Blokujący i cierny pręt Kelly |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 35,5 |
| Maksymalna średnica | 1500mm |
| Typ rury | Okrągła stalowa rura Sealmess |
| Stosowanie | Fundacja Znudzony Pile |
|---|---|
| Nazwa produktu | Tarcza Kelly'ego |
| Maksymalna głębokość wiercenia | 43m |
| Maksymalna średnica | 3000mm |
| Rodzaj blokady | Cierny |
| Nazwa produktu | Tarcie Kelly Bar |
|---|---|
| Element | 4 |
| Długość pierwszej sekcji | 16m |
| Gwarancja | 1 rok, 6 miesięcy |
| Forma ciśnienia | Blokowanie |
| Nazwa produktu | Wędka Kelly Kierownica Kelly Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| Element | 3 |
| Długość pierwszej sekcji | 14m |
| Gwarancja | 1 rok, 6 miesięcy |
| Podanie | maszyna do kopania otworów, palenie fundamentów dużego kalibru |
| Nazwa | Guma tłumiąca |
|---|---|
| Materiał | Guma |
| Podanie | Zestawy do palowania Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| Rozmiar | 740*620*60 |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Materiał | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn do wiertła; 16M |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Rodzaj | Zindywidualizowany, blokujący lub cierny pasek Kelly, Kelly Bar |
| Nazwa | Kelly Bar, obrotowa wiertnica Kelly Bar |
| Name | Water plate |
|---|---|
| Materiał | Q345B |
| Application | rotary drilling rig kelly bar |
| Wielkość | OD40-600 mm |
| Weight | 40kg |