| Nazwa produktu | Wędka Kelly Kierownica Kelly Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| Element | 3 |
| Długość pierwszej sekcji | 14m |
| Gwarancja | 1 rok, 6 miesięcy |
| Podanie | maszyna do kopania otworów, palenie fundamentów dużego kalibru |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
|---|---|
| Tube Material | Q345B/16Mn /27SiMn |
| Max Drilling Depth | 20-100M |
| Max Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Color | Customized |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 78m |
| Maksymalna średnica | 2800 mm |
| Rodzaj blokady | blokujące |
| Stosowanie | Przystawka obrotowa do palowania |
|---|---|
| Nazwa produktu | Stół obrotowy Kelly Tuleja Kelly Rod |
| Głębokość wiercenia | 20-80m |
| Średnica wiercenia | 500-3000mm |
| Marka | Jietaihongli |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Nazwa produktu | Teleskopowe blokowanie Kelly Rod Rotary Rig Kelly Bar Kelly |
| Drilling Depth | 20-100m |
| Przeciężnik wiercenia | 400-3000 mm |
| Advange | Factory |
| Materiał | 60Si2Mn |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Nazwa produktu | sprężyna tłumiąca do obrotowego wiertnicy Kelly Bar |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
| Szczegóły pakowania | klient |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
|---|---|
| Materiał rury | Q345b /16mn /27Simn |
| Max Drilling Depth | 20-100M |
| Max Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Kolor | niestandardowe |
| Nazwa produktu | Wiertarka blokująca Kelly Bar |
|---|---|
| Głębokość wiercenia | 60m |
| Średnica wiercenia | 2500mm |
| Wniosek | Wiercenie w skałach, palenie fundamentów dużego kalibru |
| Szczegóły pakowania | Pakowane w stalową paletę i folię aluminiową |
| Stosowanie | Przystawka obrotowa do palowania |
|---|---|
| Nazwa produktu | Teleskopowa blokująca wiertnica obrotowa Kelly Rod Kelly Bar |
| Głębokość wiercenia | 20-100m |
| Średnica wiercenia | 400-3000mm |
| Przewaga | Fabryka |
| Nazwa | Kelly Box plus 1m tuba |
|---|---|
| Materiał | 35CrMo ze specjalną obróbką cieplną |
| Podanie | Wiertnica rotacyjna Bauer Soilmec Mait IMT SR XR |
| Korzyść | Wysoka jakość i ceny fabryczne |
| Kolor | Dostosowane |