| Warranty | 6 months |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Product name | drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Tworzywo | Q345B, 35CRMO, 27SIMN, 16 mn do wiercenia; 16mn/35CRMO dla Kelly Bar; Q235 dla rur tremie |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo,Wsparcie internetowe,Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą,Us |
| Nazwa produktu | wiertło blokujące typu Bauer do palowania |
| Aplikacja | Bauer Sany XCMG Rotary Wieriennica, wiertarka skalna |
| Type | interlocking or friction kelly bar |
|---|---|
| Procuct Name | Mechanical Lock Type Drilling kelly Bar |
| Głębokość wiercenia | 10-60m |
| Number Of Sections | 3-6sections |
| Rodzaj przetwarzania | Gorące leczenie i kucie |
| Nazwa produktu | Kelly Wędka Kelly Bar Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| Element | 3 |
| Pierwsza długość sekcji | 14m |
| Gwarancja | 1 rok, 6 miesięcy |
| Aplikacja | Maszyna do wykopania otworów, duży kaliber |
| Miejsce pochodzenia | Shandong, Chiny |
|---|---|
| Odpowiednia marka | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Nazwa | Wiercenie blokujące Kelly Bar |
| Słowo kluczowe | Wiercenie blokujące Kelly Bar |
| Szczegóły pakowania | klient |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Rexroth motor |
| Type | A2FM90/61W-VAB010 |
| material | cast iron |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Tworzywo | Q345B, 35CRMO, 27SIMN, 16 mn do wiercenia; 16mn/35CRMO dla Kelly Bar; Q235 dla rur tremie |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo,Wsparcie internetowe,Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą,Us |
| Nazwa produktu | wiertło blokujące typu Bauer do palowania |
| Aplikacja | Bauer Sany XCMG Rotary Wieriennica, wiertarka skalna |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Drill rod extension |
| Słowo kluczowe | Wydłużenie pręta wiertła |
| for | kelly bar |
| Materiał | Stal węglowa |
| typ | Wiertarki do skał |
|---|---|
| Aplikacja | znudzony palowy fundament |
| Tworzywo | Płyta stalowa Q355d |
| OEM | dostępne, usługa OEM zaakceptowana |
| Kelly Box | 130,150,200,250 |
| Nazwa produktu | Rura Tremie |
|---|---|
| Tworzywo | Q235b |
| Średnica | 219/258/260/288/300mm 8'10'12' |
| Aplikacja | konstrukcja palowa |
| Przeciężnik | do 300mm |