| Usage | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Nazwa produktu | Blokowanie Kelly Bar & Criction Kelly Bar do wiertła piasku / żwiru / warstwy skalnej |
| Rodzaj | Blokowanie / tarcie |
| Drilling depth | 20-120m |
| Nazwa produktu | Włącza się włączający/włączający/włączający |
|---|---|
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| Waga | 5-20t |
| Nazwa produktu | Blokujący i cierny drążek Kelly'ego |
|---|---|
| Element | 4 |
| Pierwsza długość sekcji | 13m |
| Gwarancja | 1 rok, 6 miesięcy |
| Aplikacja | Maszyna do wykopania otworów, duży kaliber |
| Nazwa | Narzędzia wiertnicze Łyżka do skał |
|---|---|
| Tworzywo | Q355C |
| Przeciężnik | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Zęby | Zęby kuliste/odłamki skał, kawałki piasku |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Stosowanie | Dowierzanie do fundamentów |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Blokowanie Kelly Bar & Criction Kelly Bar do wiertła piasku / żwiru / warstwy skalnej |
| typ | Blokowanie / tarcie |
| Głębokość wiercenia | 20-120m |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| nazwisko | Kelly Pudełko |
| Średnica | 150*150 |
| material | Carbon Steel |
| Product Name | Interlocking And Frictional Kelly Bar |
|---|---|
| Element | 4 |
| Pierwsza długość sekcji | 13m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Zastosowanie | Maszyna do wykopania otworów, duży kaliber |
| Nazwa produktu | Włącza się włączający/włączający/włączający |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok, 6 miesięcy |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| Weight | 5-20T |
| typ | Wiertła |
|---|---|
| Nazwa | łyżka ślimakowa |
| Kolor | Możliwość dostosowania kolorów |
| Liczba elementów | 1 |
| Tworzywo | wysokiej jakości stal węglowa |
| Miejsce pochodzenia | Shandong, Chiny |
|---|---|
| Odpowiednia marka | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Nazwa | Złącze obrotowe |
| Liczba sekcji | 3/4/5 |
| Tworzywo | 35Crmo |