| Stosowanie | Narzędzia do wiercenia fundamentów |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Narzędzia do wiercenia fundamentów Kelly Bar 4X13m do sprzętu wiertniczego Soilmec SR60/SR40/SR518/R |
| typ | Blokowanie / tarcie |
| Głębokość wiercenia | 20-120m |
| nazwisko | Wiadro do gleby |
|---|---|
| Package | wooden case |
| Material | high quality carbon steel |
| Color | any other colors |
| Szczegóły pakowania | dostosowane |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| Rodzaj | Blokowanie /tarcie /połączony bar Kelly |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Użycie | Wydobycie rudy, głębokie foudacja, droga, mosty, narzędzie wiertnicze |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |
| typ | Wiertła |
|---|---|
| Pakiet | Sprawa |
| Liczba elementów | 1 |
| Tworzywo | stal, wysokiej jakości stal węglowa |
| Rozmiar | Dostosuj |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Use | Ore mining, deep foudation, road, bridges, drilling tool |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| Element | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Zastosowanie | Maszyna do wykopania otworów, duży kaliber |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| Element | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Gwarancja | 1 rok, 6 miesięcy |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| Name | Trust Roller |
| material | 40Mn |
| Warranty | 6 months |
| Color | Customized |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Kelly box |
| Diameter | 200*200 400*400 |
| material | Carbon Steel |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Product name | drill soilmec Type interlocking kelly bar for Piling |